Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendszeres futással fenn...

Rendszeres futással fenn tudom tartani a hasizmomat (lent kifejtem)?

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 évig folyamatosan haspréseztem többféleképpen, és már látszanak a kockák (persze nem az a kidolgozott, de azért kemény). Most viszont kijött a köldöksérvem, és lehet hanyagolni kellene a haspréseket. Heti 3-4-szer ( 2 naponta) rendszeresen futok, kocogok, 35-40 perceket, kézisúlyzózom, és combra is edzek.


Ezek mellett rengeteget eszem, egészségesen élek, sok zöldség-gyümölcs, teljes kiőrlésű cuccok, és sok fehérje, mert lassacskán, de tömeget növelek.


Kicsit félek, hogy ha nem folytatom a hasi edzést, el fognak tünni a kockák, és kárba megy a közel másfél éves munkám. A futás elég annyira, hogy megmaradjon?? Jobban kidolgozni már nem szeretném, ez volt a cél.


17 lány


2011. júl. 1. 17:37
 1/4 TOMAtm ***** válasza:

lábemelés?

a futás fail.már bocs.elliptikus tréner?

2011. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Diétával és aerob mozgással(pl. kocogás héten 4x min 30-45 percig) sokkal előbb fogsz kockás hasat elérni, mint haspréssel. A kockás has titka az alacsony testzsírszázalék.
2011. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lazado1 ***** válasza:
Köldöksérvvel kézisúlyzózni? NA ehhez komoly IQ-val kell rendelkezni.
2011. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
IQ..
2013. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!