Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rendszeres sportolás (napi...

A rendszeres sportolás (napi 1 óra) segíthet valamit a tanulásba? Vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem segít, mert jobb lesz a vérkeringésed és az agyad oxigén ellátása.
2011. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
előzővel értek egyet, bár nekem nem segít személy szerint hanem lefáraszt, elveszi szinte minden erőm , épp elég délőtt kifáradni utazgatni, meg tanulni délutántól estig, ez is épp ugyanúgy elveszi minden erőm, ha mondjuk futnék tuti h nem maradna erőm már. :/ bár ez abból is adódhat h vérszegény vagyok+vashiányos így jóval fáradékonyabb mint azok akiknek nincs ilyen bajuk. Próbáld ki ha segít mozogj tanulás előtt;)
2011. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem segitett, minden nap 1,5 óra edzés, de utazás miatt (meg az edzés utáni beszélgetés) 3-4 óra esik ki, mégis 1 jeggyel jobb az átlagom.
2011. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 escrogar ***** válasza:
nem lehet a hasizom egyes részeit izolálni. az egy nagy izom. vagy az egész összehúzódik, vagy semennyi.
2011. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!