Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hátrányai vannak a...

Milyen hátrányai vannak a tesztoszteron/növekedési hormonszint növelő szereknek? F/18

Figyelt kérdés

Pár éve edzek már de mivel laktózérzékeny vagyok nem szedhetem a legtöbb fehérjét/tömegnövelőt (tudom vannak olyanok amiben nincs, de ezek jóval többe kerülnek). Kajára próbálok odafigyelni edés után szoktam nyerstojás+tej+banán turmixot inni de ennyi.. látványosabb fejlődést szeretnék.

Egy barátom ajánlotta ezt a kapszulát:

[link] (baráti alapon lényegesen olcsóbban)

Ami jó lenne, csak kicsit félek a hormonszint növeléstől. Hallottam olyat hogy nem csak az izmokat növeli, hanem egyéb rosszindulatú dolgok pl. daganatok kialakulását és nő a cukorbetegség kockázata is.

Én nem szednék minden nap 6-ot (ahogy ajánlják) csak edzésnapokon. Ez csökkentheti a kockázatot? Hozzáértők véleményét várom!


2011. júl. 5. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Erre a termékre kb 28-30 éves korodig nem lesz szükséged.

Maximumon van a tesztó termelésed ennyi idősen,nincs rá szükség,hogy emeld a szintjét.

Ha látványos fejlődést akarsz,akkor egyél napi 4000 kalóriát.

2011. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

SOHA, de tényleg SOHA ne egyél nyers tojást! Amellett, hogy szalmonellózát kapsz még csak nem is hasznosul a szervezetedben! Nem tudod megemészteni rendesen, így el sem jut az izmokig. Főzd/süsd meg, akkor jó!


A tesztófokozóhoz annyit, hogy a pöcköd állni fog tőle reggel, este vagy akár ranomban is napközben. Az edzésen lehet jobban bedurransz, vagy jobban izzadsz majd, de többet ne várj ennyi évesen tőle! Nem olcsó ez sem, vegyél rajta inkább valami fehérjekészítményt.

2011. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szedheted semmi mellékhatása nem lesz, igaz hatása sem.


"pl. daganatok kialakulását és nő a cukorbetegség kockázata is" Akitől hallottad meg vágd nyakon.

2011. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még annyit tudnék javasolni, hogy ha a kajád tényleg jó, csinálj inkább egy kreatin kúrát. Monohidrátot vegyél, olcsó és kezdésre tökéletes.
2011. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TOMAtm ***** válasza:

ez nem sokat ér mivel nem pro-hormon,hanem egy jelentősen kisebb hatású stack.szerintem ezt még dupla dózisnál se nagyon vennéd észre magadon.a b6 meg a magnézium nem tesztoszteron növelő,csupán fáradság elűző.a cink segít ugyan a libidóban is de nem annyira az acetyl l-carnitin növekedés hormon termelést segíti elő,de nem fogja sokszorosára emelni.egyedüli összetevője az L-arginin ami valóban hatásos,azonban sem lysin sem ornithin nincs benne ami szintén nélkülözhetetlen lenne.szerintem ez egy haszontalan tápkieg.

T-Bomb 2 és Gaspari Novedex XT ami igazán,tesztelve is sokszorosára növeli a tesztót.ill a nyelv alá sprézhető HGH növelők + arginin ornithin lysin(ultimate nutrition ill LG sciences gyárt ilyeneket).

2011. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! kreatint nem akarok szedni az csak felfúj amíg szedem utána meg nehezebben épülnek be a dolgok (tudomásom szerint) majd inkább benézek egy ilyen üzletbe aztán megmondják mit ajánlanak
2011. júl. 5. 19:15
 7/13 A kérdező kommentje:

amúgy lehet nem a legjobb oldalt linkeltem be róla.. elvileg ezeket tartalmazza:


Egy kapszula tartalmaz


Tribulus Terrestris 166,6mg

ALC 166,6 mg

L-Arginine 166,6mg

L-Ornithine 83,3mg

Magnesium ZMA 27,5mg

Zinc ZMA 1,8mg

Vitamin B6 0,7mg


[link]

2011. júl. 5. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Először olvass utána, mi is az a kreatin, mert rohadtul nem vagy vele tisztában!
2011. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TOMAtm ***** válasza:
ebből kb 10 tabletta kéne per nap.de hatna olyan 1-2 hónapig.
2011. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fölösleges mert 18 éves vagy.

Fölösleges, mert a tömegnövelő/fehérje+gyors ch sokkal fontosabb.

Fölösleges, mert amíg nyers tojást eszel banánnal, és tejjel, addig az ALAPOKKAL nem vagy tisztában. Addig meg nyilván nincs rendben a kajád sem.


Tanács: Vegyél szójafehérjét, tojásfehérjét, marhahúsfehérjét, vagy ha nem, akkor is hagyd ebbe ezt a nyers tojásos butaságot. Ha már nincs turmixod, akkor legalább rendes, sült kaját egyél, ne ilyen instant hányást.

2011. júl. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!