Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kik ezek a sok kis csicska...

Kik ezek a sok kis csicska kox kúrába kezdene ember, de nem tudja a fehérjét edzés előtt vagy után kell szedni?

Figyelt kérdés
mindenki itt anabol meg danabol meg mit tudom én mit akarsz szúratni/szedni, és lövése sincs az alapokról sem
2011. júl. 6. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem!
2011. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ők 1 hónap alatt akarják kigyúrni magukat, aztán amikor letelik az 1 hónap, megunják a munkát. És inkább elvégeztetik a munkát a koxxal.
2011. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem csak erre gondoltam, hanem egyre több az ilyen kérdés, és engem zavar
2011. júl. 6. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet ellene mit tenni, hülyék mindig lesznek...
2011. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt a nyár,rájöttek a k.csögök hogy égő a satnya test a strandon,2 hét alatt kell az izom,syntholt kell ajánlani.

Szia Paraszt! ;)

2011. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.nem vagyok mark86!!!

2.te látom sokat segítesz! 4%-ban hasznos válaszokat adsz! :)

2011. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cső :D
2011. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak gondoltam köszönök mert nagyon hasznos válaszokat adsz,ma regisztráltam az oldalra és visszaolvastam rengeteget és sokat tanultam tőled. Mivel még új vagyok itt nem enged moderáltatni,megtennéd kedves bunkóparaszt hogy a 4 %-os,rendkívül intelligens,hasznos válaszokat adó,névtelen embert aki még a privát mail lehetőségét se meri kitenni jelented? Azért arra büszke lehet mark86 (talán olvassa a rovatot)hogy egy értelmes hozzászóláshoz egyből az ő nevét kötik. Elnézést az off-ért. :)
2011. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem engedi nem tudom miért. Örülök, hogy valaki nem csak azt mondja, mint a fogyókúra rovatos idióták, hogy találó a nevem, hanem azt is, hogy esetleg hasznosak a válaszaim. Köszi :D
2011. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!