Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről (gaspari)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. júl. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél scitecet az megbízható, Győzike megszegi a szabályokat és sz@rt gyárt.

Kár hogy világ vezető márkája és akármennyit erőlködik a scitec gépezet 10szer jobb termékei vannak mint nekik. Voltak problémák teszto fokozókkal, de legalább volt hatásuk. Scitec törvényesen gyárt sz@rt drágán, az tényleg jobb.

Gondolom ez is hasonló komolyságú, mint a dymatize "botrány".

2011. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utálom a scitecet...csak kérdeztem,nem kell betörni a pofámat. :)
2011. júl. 6. 18:39
 3/5 TOMAtm ***** válasza:

Az h ha van egy cég amely olyan terméket árul amely 600%-al növeli a természetes tesztoszteron termelésedet,mindemellett erősen anti-aromatáz is(megakadályozza h a tesztoszteron ösztrogénné aromatizáljon) és ezt 39 dollárért árulja.miközben neked 3 különböző terméked van amelyek együttesen sem produkálják ezeket(144 dollárért),akkor pereld be!

Nekem semmi bajom a Gaspari cuccokkal,nem1et használtam(használok most is) és NAGYON meg vagyok vele elégedve.a média-sz*roknak meg nem hiszek és nem is érdekelnek.

Ha holnap megjelenne egy cikk h a Sc*tec Jumbójában Növekedési hormont találtak és ezért irgumburgum,mit gondolnál?

Ez egy nagy kampó,lejáratás szerintem.Amúgy meg tökre nem érdekel,h egyes embereknél milyen értékeket produkált 1-1 szer,nálam hatottak a többit meg lesz*rom.tőlem,fel is fordulhatnak(gondolom betartották a szedési útmutatót is.persze.).

Valamelyik gyöktörzs írta az előbb h a hot bloodtól fájt a feje.AKKOR NÉZESD MEG A VÉRNYOMÁSOD PARASZT!rá van irva h fejfájást okozhat magas vérnyomás esetén ne használd.a Gasparis cuccoknak is van leírásuk,még komolyabb is mint a szájteknek.

Szóval,összegezve a véleményem h :Kacsa és nem érdekel a lejáratókampány.

2011. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Utálom a scitecet...csak kérdeztem,nem kell betörni a pofámat. :)"


Nem rád értettem, hogy vegyél scitecet, hanem a cikk ezt sugallja :)

2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Le kell szögeznünk azonban, hogy a megbízható, általunk ajánlott európai gyártóknál ilyen sohasem fordulhat elő, már csak azért sem, mert az európai minőségi követelmények sokkal magasabbak, a gyártói előírások sokkal szigorúbbak."

itt azért jót röhögtem:D

2011. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!