Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24 évesen is nekiálhatok gyúrni?

Fibbrizzo kérdése:

24 évesen is nekiálhatok gyúrni?

Figyelt kérdés
24 leszek ezelött 4 éve kondiztam majd abbahagytam mert dolgozni kezdtem és nem volt idöm rá .most nagyon vékony lettem 27-29 es kezem van ami 35 -röl esett vissza.Kérdésem az hogy ennyi idösen is érdemes nekiállnom vagy már hiába akarok kicsit izmosodni ?
2011. júl. 7. 09:56
 1/10 anonim válasza:
mindegy mikor kezded izmosodni bármikor lehet
2011. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért ne állhatnál neki? Van aki 60évesen is edz annyi a lényeg hogy ne ott kezd újra ahol abbahagytad (tehát nehogy nekiállj ugyanazokat a gyakorlatokat csinálni ugyanakkora súlyokat emelgetni mint 4éve) azt ajánlom hogy 2-3hónapig heti 6 napba edz és minden nap minden testrészt nagyon kis súlyokkal és hosszú bemelegítéssel kis ismétlésszámmal hogy legyen egy kis erőd után átállhatsz a normális heti 3napos kemény edzésekre


(mondjuk ezt nem értem hogy lehet 24évesen valakinek 27es keze hány centi vagy? ne haragudj de 15évesen volt 27es kezem pedig nem gyúrtam és nem is sokat sportoltam akkoriban.

2011. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

"nehogy nekiállj ugyanazokat a gyakorlatokat csinálni ugyanakkora súlyokat emelgetni mint 4éve"


Ezt mindig valaki elmondja, mintha 4 év kihagyás után tudna ugyan azokkal a súlyokkal dolgozni, ha akarna...


Kérdező nem állhatsz neki, menj és rendeld meg a koporsódat is, 24 évesen már nincs értelme csinálni semmit, csak feküdj otthon és várd a halált.

2011. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem egy kib@szott fórum a kérdésre válaszolj...pfff
2011. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezd újra! Én lassan 25 leszek és pont ma 4 hónapja, hogy lejárok edzeni. Ezalatt 34-ről 38-as lett a bicepszem, szóval lehet fejlődni, ha csinálod rendesen. Mint ahogy írták előttem is az elején csak átmozgató edzést csinálj, de azt elég egy hónapig bőven.
2011. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elsö válaszolonak 180 magas vagyok és most 73kg.vékony testem van ,amikor gyurtam 85 kg voltam de most lefogytam sajnos a munka is közrejátszik .meleg helyen dolgozom ahol se inni se enni nem lehet csak szünetben .
2011. júl. 7. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:

persze hogy nekiállhatsz!

csak kérlek ne írjátok le többet, hogy a "kezetek" ennyi meg annyi centi! a kart szokták lemérni! olyan hülyén hangzik, hogy ha mégegyszer meglátom akkor szétverem az lcd monitort!

2011. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Öregem, ez is egy olyan dolog amit soha nem késő elkezdeni.
2011. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen kezdtem,most 30 vagyok,30 kilóval több!
2011. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ez nem egy kib@szott fórum a kérdésre válaszolj...pfff"


Te is arra válaszoltál látom, de ha nem tudsz olvasni, elmondom, hogy válaszoltam rá.

2011. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!