Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Ki milyen ízű...

Testépítők! Ki milyen ízű fehérjét iszik?

Figyelt kérdés

Terméknevet is írjatok légyszi, és hogy mennyire finom.


Bevállaltam egy epres MVP tejsavót, és hát... Hogymondjam, nem emlékeztet nagyon eperre... :D


Csak azért, hogy a következőben ne nyúljak mellé Thanks :D


Zöld kéz megy mindenkinek :D


2011. júl. 8. 22:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
csóróság van, tehát Power Protein. Ebből egyedül a csokis elviselhető, a vaníliás egy instant hányás.
2011. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Most őszintén megmondom,hogy én még rossz ízű TEJSAVÓT nem ittam.

Powerből a fahéjas kegyetlen rossz,én minden ízt szeretek,próbáltam már pár turmixot.

Annyi hogy a csokistól már rosszul vagyok,mert azt ittam legtöbbet. Syntha6 ba nem csalódnál,habár nem tudom felétek mennyibe fáj...

2011. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
én is Power Proteint használok csokis ízben. nemrossz, de a 2. kilótól már unalmas az íze! azt megtanultam hogy 4 kilós kiszerelést nem veszek többé.:D
2011. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok tejsavót nyomni. Nekem a kevert kidobott pénz, nem 6.
2011. júl. 8. 22:44
 5/28 anonim ***** válasza:

Jelenleg: Still Mass (szlovák cég fasza cuccokkal) WHEY 6:3:1 banános íz <-- megfelelő mennyiségű vízzel okés, ha túl sokat teszel hozzá vízízű. Elégedett vagyok vele, nincs semmi erős íze/utóíze


Amiket eddig próbáltam és emlékszem rá:

Scitectől volt több fajta (100% whey, 100% whey prof, anabolic whey, anabolic kickstart) - ezekből a csokis íz megbízható, nekem bejött. Az ilyen menta meg mokka, meg kávé, karamell számomra hányás volt, megbántam hogy egyáltalán a termékmintát megkóstoltam.

Scitec Promix - a csokis verzió ízlett nekem eddig az összes fehérje közül a legjobban

BIO5 - hydro whey banános <-- okádék szépenszólva :/ (1.5kg szenvedés)

gaspari myofusion - az összes íz korrekt

2011. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
persze én is szivesebben szednék tejsavót, de csak kevertre van pééz:S
2011. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

ha nem tudnám hogy nagyon figyelsz a beltartalomra ezt ajánlanám:FIT FOODS MUTANT WHEY!!!

azért nézd meg. :)

2011. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

A mutánsot néztem, kb 61 százalékos. Végülis nemrossz...


RdneyD:


Én is néztem a stillmasst, a 6:3:1 emésztőenzimes fehérjéjük atom lehet, megéri k*rvára. Amúgy BIO5 whey bettert akartam, de augusztusig nem gyártják. Pedig jó fehérje, ugyanígy vannak benne az alkotórészek, mint a stillmassosban. Lehet, hogy tőlük veszik az alapot.

2011. júl. 8. 22:59
 9/28 anonim válasza:

én bepuszilok egy grillcsirkét és lenyomom az előírt edzést... nincs csoki vagy vanília íze de megteszi.....

Amúgy kreatinozok és még mindig a virágport zabálom:D

2011. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Whey better ;) végigkóstoltam azt is. Először ittam banánosat. Horror volt lenyelni az elején, de aztán megszerettem :) Epres - semmi ízélmény, inkább nem, mint igen

Csokis - végig horror :D ebből a vödrös kiszereléshez volt szerencsém, nem a kis másfélkilós zacsihoz. Egyébként az ízét leszámítva tényleg jó fehérje, az ára meg abszolút verhetetlen. A BIO5 márka egyébként ha jól tudom a Bodyworld.sk márkája, máshol még nem láttam hogy ilyet árultak volna

2011. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!