Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Leg Magictől lemehet a...

A Leg Magictől lemehet a narancsbőröm a combomról? És a futástól?

Figyelt kérdés
lécci irjatok
2009. márc. 30. 18:14
 1/4 anonim válasza:
77%

nos, a legmagic nem épp a narancsbőrre lett kitalálva, viszont a problémás részek izmosítására jó, és az ízületeket sem veszi úgy igénybe

...a futással más a helyzet, az jó rá (már hogy ellene), valamint a hasad (az alsó pukli) is lapos lesz tőle (a térdednek nem a legjobb)

...és rengeteg víz/gyógytea...

...és LUGOSÍTÁS!

2009. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszike.
2009. márc. 30. 18:34
 3/4 anonim válasza:
50%
:))Hat persze...felejsd el...nem hogy nem hasznal semmit meg zajos is...inkabb szaladj egyet a legkozelebbi stadionba!!!
2009. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a combom hátul narancsbőrös volt kaptam ajándékba a páromtól Leg M-et sokáig használtam és nekem bevált.Közbe terhes lettem és nem használhattam de most szülés után letelik a 6hét újból előveszem mert bízom benne hogy vissza állítja a régi alakomat!Futnom még nem szabad ezért is ezt választom!
2009. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!