Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "Gyúrhatok" már mellre?

"Gyúrhatok" már mellre?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,és nagyon pici a mellem,szinte semmi,nem tudom fog-e még nőni.A baj hogy a fenekemen,a csípőmön meg a combomon van súlyfelesleg,és szeretnék onnan leadni.Diétázok,futok és formálom a lenti részeket,de ha fogyok még kisebb lesz a mellem sajnos.Gondoltam,ha mellre gyúrok az növeli valamennyire,de nem tudom ártok-e neki.Jó ötlet,vagy várjak míg biztosra leáll a növekedés?
2011. júl. 10. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogyni meg izmosodni nem tudsz egyszerre, úgyhogy addig mindenképp várnod kell, amíg lefogytál. Utána kezdhetsz edzeni. Egyébként nem lesz sokkal nagyobb ettől a mell, csak az izmok picit jobban kinyomják majd. A mell zsírszövet, az meg már genetika, hogy kinek mekkora és hogy hova megy a felesleg.
2011. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismét nyuszié a pont. Viszont ami biztos, ha meg van ereszkedve a melled akkor semmi sem segít rajta. Lehet mellezni, sőt kell is, de nem hinném, hogy nagyon formásabbá tenné őket.

Bónusz kép: [link]

2011. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 10. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ha már ki moderáltattad magad akkor kapsz választ,ennek megfelelően:

Sajnos ha mellre gyúrsz attól még kisebb lesz,hiába gyúrsz rá csak a hasad és a segged fog nőni de nagyon. Ne sportolj semmit mert totál elfogy a melled,a tested többi része meg dagad.

Remélem hasznos voltam. Sajnos ez az igazság.

2011. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem magam moderáltattam ki,hanem az értelmetlen válaszokat,mert idegesített.Gondolom te se örülnél,ha várnád a válaszokat és ilyen idiótaságokat írnának a kérdésedhez.

Köszönöm a választ neked is,de azért a sportot nem hagyom abba,mert az alsó részem igen is szebb lett tőle.

2011. júl. 10. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos ez van dilisnyuszi:( de ha van kedved egy gangbangra, akkor tud kiket kell itt hívni, csak szólj!:D
2011. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja nekem is mondta egy csaj, hogy ha a csajok melleznek kisebb lesz nekik.
2011. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!