Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes egyáltalán kondiznom?...

Érdemes egyáltalán kondiznom? Huszonévesen 65 kiló vagyok, szeretnék kicsit erősödni, el is kezdtem súlyzózni, de nem tudom érdemes-e.

Figyelt kérdés
Nem akarok baromi kigyúrt lenni, csak erősödni kicsit, meg férfiasabb testalkatot. De az a gondom, hogy több helyről olvasom, hallom, hogy ehhez előbb híznom kéne kicsit, mert így maximum szálkásodom, ami meg nem is mutat feltétlen jól. Hízni viszont nem nagyon tudok (tudom, sokan ennek örülnének), de így nem tudom érdemes-e erősítenem.
2011. júl. 10. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Na vannak problémák. Nem hízni kell zsírba hanem tömegelni, keress rá a gugliban, Tömegnövelő étrend.


És nem leszel kigyúrt állat, megnyugodhatsz.


ÉS:


[link]


ELOLVASNI

2011. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
a nehezebb út az amit bunkóparaszt írt, a könnyebb pedig egy danabolkúra. ha érdekel mond és leírom vagy keress rá.
2011. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már megin :D
2011. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
leírtam két módját hogyan tudja megvalósítani amit akar, azt már döntse el ő hogy melyik utat választja:D
2011. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!