Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok a neten valami...

Hol találok a neten valami gyógytorna videót?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem minden nap edzek minimum egy órát gyógytornával egybekötve. A tartásom szörnyű: púpos vagyok és görnyedt, a vállaim teljesen be vannak esve, ha kihúzom magam pár perc múlva elkezd fájni a hátam, nagyon megerőltető. A másik cél egy kis fogyás lenne, néhány kiló, mert azért egész jó alakom van, csak a hasamon, combomon, de főleg a fenekemen van egy kis felesleg. Minden segítségnek örülnék!

16/l


2011. júl. 11. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
gyógytornát hagyjad ha nincs aki kordináljon, videórol nem fog menni, teljesen egyéni gyakorlatokra van szükséged. és ha "púpos" vagy eddig se tartottad magad rendesen, nem egy videórol fogod megtanulni, ehhez kéne még az elgyengült izmokat erősíteni amik kellenek a helyes tartáshoz, de ezt is csak a gyógytornász tudja neked felmérni h miért ilyen a tartásod, komolyan mondom. Ha van pénzed akkor keress egy közeli gyógytornászt és járj hozzá, ha nincs akkor menj el körzetihez mondjad h mibajod és kérj beutalót gyógytornára. Ha csak 4-5 alkalom az alapokat onnan is megtanulod és akkor már tudod magadnak otthon csinálni rendesen.
2011. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jot tesz, hogyha csinalsz huzozkodasokat, valamilyen rudog, vagy lehet kapni olyan szerkezetet amit fel lehet tenni az ajtofelfara. Ha egybol nem tudod kihuzni magad, akkor eloszor csak csipeszkedj a rudon, es PROBAlD magad kisse megemelni, ezt addig gyakorolod amig ki nem tudod huzni magad. En si igy kezdtem, persze eddig arrol beszeltem, hogy ket kezed egymashoz kozel all a rudon, kormeid feled fordulva, tehat ilyenkor bicepszre megy az egesz. Ha ez megy, akkor megporbalod vallszelessegnel is kicsivel szelesebben fogni a rudat, de most ugy, hogy forditasz a csuklodon is, tehat most a kezfejed nez feled. Ha igy cinalod akkor a vallizmaid fognak erosodni. Szerintem ennel nem is nagyon van jobb modszer. En kb 3 honapja csinalom, minden nap este, de van amikorkimarad es jocskan latszik az eredmeny a hatamon. 16/F
2011. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam ortopédián, de semmiféle beutalót nem adtak. Suliban gyógytesire járok, ezért gondoltam, jó lenne nyáron is folytatni. Meg már amúgy is zavar ez a testtartás :S.
2011. júl. 11. 15:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet megpróbálom kint a hintaálványon (vagy mi) :)
2011. júl. 11. 16:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Youtube-on nézem, van elég sok gyógytornás videó, de valahogy egyik sem felel meg
2011. júl. 11. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit nevetséges öltözetben van előadva de ez egy tökéletes gerinctorna videó.

http://www.youtube.com/watch?v=sLDIlQX8rEY

2011. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
XD Nembaj, jó lesz ez mára. Köszi :)
2011. júl. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!