Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kisebbségi komplexusban...

Kisebbségi komplexusban szenved, aki durván kigyúrja magát?

Figyelt kérdés

Általában, akik kétajtós szekrénnyé gyúrják "csak úgy hobbiból" , el vannak szállva maguktól, erre feszítenek reggeltől-estig. Viszont agyilag nincsenek a topon, és kinézetre is nagyon szerencsétlenek. Nőkből is csak a hozzájuk hasonló libák jutnak.


Szóval lehet mondani, hogy az ilyeneknek kisebbségi komplexusuk van, és így kompenzálják agyi/fizikai hibájukat.


( Ez nem vonatkozik arra, aki nagyon sovány és egy /kis/ erőt szeretne gyűjteni. )


2011. júl. 11. 17:35
 1/5 anonim válasza:

Nem szabad általánosítani,ennek annyi alapja van mint a szőke nős vicceknek,vagy annak hogy minden széplány lotyó és buta.

Neked lehet hogy rossz tapasztalataid vannak,de élből annyit hozzátennék hogy akinek van havi 100.000(vagy több)ft-ja arra hogy 2 ajtós szekrény legyen az nem lehet olyan hülye,esetleg azok szemében akik minimálbérért robotolnak és fikázzák az izmos embereket a saját tehetetlenségük miatt. Én is kihúzom magam,hagy lássák amiért 6 éve keményen dolgozom. Általában megnéznek a lányok ami nem érdekel mert feleségem van és 8 általánossal vállalkozást vezetek ahol emberekkel foglalkozom és azért nem árt néha beszélnem úgy,hogy azt egy átlagos diplomás nem nagyon tudná feldolgozni agyilag.

2011. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Még egy gondolat:

Sokaknak akkor lesznek komplexusaik ha kigyúrják magukat ugyanis egy kövér nő elfogadottabb haspólóban meg miniszoknyában,mint egy keményen edző srác atlétában.

Utóbbi egyből megkapja:itt feszít az izomagyú,előbbi meg jajj de jól nézel ki,nem is vagy kövér milyen jó hogy felvállalod meg így érzed jól magad...stb.

Ezt érdemes meghallgatni:

[link]

2011. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Proteinpor, Saluton!

Igyál dihidrogén-monoxidot ;)

Nekem sincs diplomám :D

2011. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Proteinpor, megkérdezhetem, hogy milyen vállalkozást vezetsz?

bocs az offért :D

2011. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Proteinpor!

Vannak még ilyen hanganyagaid?

bocs, hogy ide írtam :$

2011. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!