Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditeremben a férfiak...

Konditeremben a férfiak megbámulják a nőket, szexből ismerős gyakorlatok végzése közben?

Figyelt kérdés
most komolyan..
2011. júl. 16. 13:47
 1/6 dirtboy ***** válasza:
90%
szerintem még sima futás közben is,és nincs is ezzel baj, különben is ha a nők nem szeretnék hogy nézzék őket akkor nem olyan rucikat vennének fel a kondizáshoz
2011. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg hát, de ti is kukucskáltok rendesen :) nincs ebben semmi.
2011. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ezaz, a nők is szoktak "nézelődni".. :D Meg általában a konditeremben minden lány/nő feszülős cuccban van.. - és nem probléma ez. És amúgyse kell hogy zavarjon, ha "megnéznek". Nyilván ez nem abból áll, hogy egész ottléted alatt nézegetnek..
2011. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen,megnéznek és konditerembe pedig azért mennek feszülős cuccba mert jobban lehet benne mozogni...
2011. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hiperhajlítást csináltam amikor a szemközti géphez odajött egy nagyon feszülős streccs nacis igen jó fenekű csaj és elkezdte a "pi*natárogatást" (bocs de most csak így jutott eszembe a gyakorlat). körülbelül 2 percre rá beindult a testi reakcióm, így inkább átmentem a terem másik végébe és edzettem mást.

nem nézem meg őket, mert szerencsére az új terembe nem járnak. jobb is, mert úgy nem lehet edzeni!

2011. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dehogy nézik, ááá milyen állati dolog lenne már? jó hogy nem azt kérded magukévá is teszik (tesszük) ilyenkor a hölgyeket :-"
2011. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!