Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzőtermekben írnak személy...

Az edzőtermekben írnak személyre szabott edzéstervet?

Figyelt kérdés
Ingyenes, vagy ha nem, akkor kb. mennyibe kerül?
2010. okt. 18. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk, ha van kondibérleted akkor ingyen megcsinálják az edzéstervet. De szerintem Pesten ez nem ingyenes hanem elkérnek érte 2-3 ezer forintot.:(
2010. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én szegedi vagyok, tehát itt érdekelnének az árak. Ezek szerint valószínű, hogy ha veszek egy bérletet, akkor ingyenes lesz. Köszönöm még egyszer! :)
2010. okt. 18. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is szegedi vagyok!:D Szerintem menj el a Fit worldbe. Nagyon kulturált hely, kedves edzőkkel, modern gépekkel, és ingyenes edzéstervvel!:)

[link]

2010. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez hihetetlen, pont azt terveztem, hogy oda megyek! :D Ezek után biztos ezt választom! Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! :)
2010. okt. 19. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért sokat ne várj, ez csak vevőcsalogatás.

Az ingyenes dolgok általában pont annyit érnek amennyibe kerülnek.

Láttam már pár ilyet és nem tudtam eldönteni, hogy sírjak rajta, vagy röhögjek.

(amúgy edző vagyok és nem dolgozok ingyen, talán megérted....)

2010. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, jó kondizást!:-)
2010. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
AmiGo! Természetesen megértem! Akkor Tőled kérdezem, hogy általában mennyiért szoktál összeállítani egy edzéstervet (aminek értelme is van)? Alapvetően hogy működik ez az egész?
2010. okt. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!