Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Shop. Builder rendelésnél...

Shop. Builder rendelésnél akkor ez mire is vonatkozik?

Figyelt kérdés

shop.builderen a terméknél a szállítási díj kalkulátor szerint a banki átutalásnál 10000ft fölött ők fizetik a futárt..

namost

a fizetési módoknál van

Banki (előre) átutalás

meg

Bankkártyás (online) fizetés

de egyik sem jelzi,hogy 10000ft fölött nem kell kifizetnem a futárt,itt már csak a 25000Ft-os kedvezmény van kiírva...akkor most mi van? él a 10000-es akció? ha igen,akkor melyik fizetési módot válasszam? ha nem,akkor miért van a terméknél kiírva? tapasztalatotok van?


2011. júl. 16. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

1) Banki Előre Átutalásos fizetés + Futárral Szállítás: Max 40kg-os csomag Magyarországra!


10000.- Ft felett ingyenes!


2) Utánvétes/Bankkártyás/Paypal fizetés + Futárral Szállítás:Max 40kg-os csomag Magyarországra!


25000.- Ft felett ingyenes!


Ezt kimásoltam a honlapról. Ez alapján ha a rendeléssel egy időben utalod a pénzt (10 ezernél többet), akkor ingyenes a GLS futár. Nem tudom hogy mit ír ki a rendelési oldalad, de szerintem nem kell aggódnod.

2011. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. júl. 16. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
előre utalásnál 10 e fölött ingyenes. ha ezt választod kapsz még egy e-mailt amiben leírják a számlaszámot és még pár dolgot ahová utalnod kell, majd miután beérkezik nekik a pénz azután küldik a csomagot egyből.
2011. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!