Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olimpiai súlyemelő tárcsák...

Olimpiai súlyemelő tárcsák beszerzése honnan? és mennyibe kerülne mint a sima? Mi a különbség az olimpiai súlyemelő tárcsa és a sima tárcsa között?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:

annyi h az hiteles....ha 25kg az 25kg a simánál lehet 1 pici eltérés...ha "otthonra" kell ne h hiteleset vegyél :D


[link]

2011. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző leírt mindent. De ne vegyél ilyet, hacsak nem akarsz világversenyeket lebonyolítani.

25 kg-os tárcsák 116 ezerért. :DD vicc...

2011. júl. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azta a jó k*rva!!! Hogy kerülhet ez ennyibe? Én maradok a vastelepi acél tárcsáimnál azok is grammra pontosan ugyan akkorák, és tuti, hogy ugyan akkorák, mert amikor csináltuk akkor is mértük, amikor hazajöttem akkor is megmértem mégegyszer. És egy 15kg (15,6) tárcsám lazán 34x került kevesebbe :D
2011. júl. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 escrogar ***** válasza:
az olimpiait megfelelő padozattal (lifting platform) ejtheted, mert az olimpiai gyakorlatoknak nincsen negatívjuk...
2011. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm a válaszokat! Egyébként otthonra kell ez megfelelne?

2011. júl. 18. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennél lehet olcsóbban is venni... nézz körül a tescoba! Ha valami leértékelés van akkor, mert nem viszik akkor is sokkal olcsóbban szerezhetsz.
2011. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!