Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deca durabolin (200mg/ml),...

Danya kérdése:

Deca durabolin (200mg/ml), sustanon (250mg/ml) kura elott vagyok. HOGY ADAGOLNATOK? Melyik napokon?

Figyelt kérdés
20 ml deca-m van ?s 20 ml susta-m... Meg antiösztrog?nk?nt nolvadex ?s proviron 1-1 dobozzal is...azokat a k?ra elej?töl?menjen együtt a kettö? 2ml-es a fecsim,teh?t össz?vni max ennyit tudok...hozz??rtö v?laszokat elöre is köszönöm!
2011. júl. 19. 18:41
1 2
 1/20 TOMAtm ***** válasza:
76%

hát mondjuk hétfőn és csütörtökön szúrnék 1et.mehet egyszerre a kettő,mindkettőből 1 ml(heti 400 deca/500-600susta).a decával kezd és várj 1 hetet mielőtt hozzátennéd a szusit.kell mellé az anti-ösztrogén,második héttől mehet a provi.nolvát hanyagolnám,hacsak nem fáj a mellbimbód.ez igy 10 hét jó is lesz.utána az utcsó szuritól 2 hétre nyomass HCG-t rá 5-6napra még1et.közbe mehet a clomid meg a nolva ja meg spiropent h megmaradjon valami(antikatabolikus erősen).

nem árt a k*rvasok hús,rízs és proteinturmix a kúra alatt meg izületvédő tonnaszám az erőnövekedés miatt és 3szoros vitamin(olyanból amibe amúgyis 10szer annyi van mint kéne).

2011. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Uhh.hat nagyon koszonom a hozzaszolast,raadasul nem zoldfulutol :) es napszakban mikor loned? Reggel,este,edzesnapokon,vagy inkabb pihenonapokon,edzes elott vagy inkabb utana... Magamnak szurom,csak meg nem tudom hova...comb vagy fenek? A tum 1.25-os nem tul hosszu combba?mehet tovig,nem? Ez a nolva vs provi nem tiszta meg mindig..annyian mondjak ezt,sokan azt es aztan vannak akik egyszerre szednek...:$
2011. júl. 19. 20:31
 3/20 Offthewall ***** válasza:
Mi van most már az lesz a ciki ha valaki natural?:) És milyen érdekes a jól informált 'roid használó gyk-n érdeklődik, hát mázli, hogy tomát fogtad ki, mert itt én válaszra nem adnék a helyedbe ilyen témában. Azért remélem a belső szerveid védelmére is nyomsz valami gyógyszert mellé??? Ne járj úgy mint Arnold.
2011. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1.hét: Hétfő :400mg Deca

2.hét: Hétfő :200mg Deca és 250mg Sustanon

Csütörtök :200mgDeca és 250mgSustanon

Minden nap Proviron

3.hét: Hétfő :200mg Deca és 250mg Sustanon

Csütörtök :200mgDeca és 250mgSustanon

Minden nap Proviron+Gaspari Novedex

4.hét: Hétfő :200mg Deca és 250mg Sustanon

Csütörtök :200mg Deca és 250mg Sustanon

Minden nap Nolvadex+Proviron+Gaspari Novedex

5.hét: Hétfő :200mg Deca és 250mg Sustanon

Csütörtök :200mg Deca és 250mg Sustanon

Minden nap Proviron+Gaspari Novedex

6.hét: Hétfő :200mg Deca és 250mg Sustanon

Csütörtök :200mg Deca és 250mg Sustanon

Minden nap Nolvadex+Proviron+Gaspari Novedex

7.hét: Hétfő :200mg Deca és 250mg Sustanon

Csütörtök :200mg Deca és 250mg Sustanon

Minden nap Proviron+Gaspari Novedex

8.hét: Hétfő :200mg Deca és 250mg Sustanon

Csütörtök :200mg Deca és 250mg Sustanon

Minden nap Nolvadex+Proviron+Gaspari Novedex

9.hét: Hétfő :200mg Deca és 250mg Sustanon

Csütörtök :200mg Deca és 250mg Sustanon

Minden nap Proviron+Gaspari Novedex

10.hét: Hétfő :200mg Deca és 250mg Sustanon

Csütörtök :200mg Deca és 250mg Sustanon

Minden nap Nolvadex+Proviron+Gaspari Novedex

11.hét: Hétfő :250mg Sustanon

Csütörtök :250mg Sustanon

Minden nap Proviron+Gaspari Novedex

12.héttől AX Advanced PCT

13.héttől Clomid 30db tabi(első hét napi kettő,aztán napi egy...)

Mit gondoltok? CSAK HOZZÁÉRTŐK!!köszi

2011. júl. 21. 22:52
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyébként Én pontosan úgy szeretnék járni,mint Arnold! ;)
2011. júl. 21. 23:36
 6/20 °:Amigo:° ***** válasza:

A "deca"-dban ha szerencséd van tesztoszteron van, ha nincs szerencséd, akkor szezámolaj :-)

Eredeti Deca csak Retabolil van, feketepiacon nem kapsz olyat (jelenleg, mert hamarosan nagy változások lesznek) .

A Sustanon nagy része is hamis, pont azért, mert divat és nagy rá a kereslet.

A kúrádban a leg ütősebb cucc a Proviron lesz, az mehet 4 szem/nap, hátha tesztóval hoz valamit a vizen kívül....

sokat ne várj azért.

2011. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nem Magyarorszagon vagyok,s majdnem biztos vagyok benne,hogy a cucc jó...;)

Angol UG lab(Cyber Laboratories...),eleg nevesek itt a "szigeten"...

De azert koszi a hozzaszolast,Te legalabb írsz...

2011. júl. 22. 00:00
 8/20 Offthewall ***** válasza:

1 kérdés. Nem itélem el, hogy szteroidozol, de mond meg nekem, hogy hány kiló vagy, ha szépen megkérlek, és mióta edzel. Elérted-e már teljesen a korlátaidat... ;) Mert ha még 1 deka hús is jön rád naturalban, akkor fölösleges. És azon is gondolkozz el, hogy miért akarnál annál nagyobb lenni. Csak pénz, és nihilizmus(vese, máj, érrendszeri, agyi károsodás, kis eséllyel, impotencia, kopaszodás, csöcsösödés, remegés,gyakorian stb. 50-50% eséllyel...) kérdése 115-120 kilót vagy többet elérni, meg 1 pici genetika. Az igazi harcos az aki önmagát győzi le. És nem a szteroid laborok, hanem ő maga arat győzelmet... Persze biztos 1 utolsó h.lye f.sz vagyok, hogy ezt mondom. Ha mindenképp bele vágsz, akkor érdemes lehet az olyan szereknél a kúra első felében tablettás, a 2.ban szurit használni, mindig steril tűvel, a tesztoszteront pedig nehezen megy be ezért 23-25-ös tűt, eret ne érj vele mert embóliát okozhat!!! + vannak legális készítmények amik igazából kúrák levezétéséhez vannak nézz körül a Gaspari háza táján.Minden nap mérd a vérnyomást, és mindent amit tudsz, próbáld meg hetente vagy amilyen gyakran idő anyagi keret stb. van rá méretni a máj, vese stb. funkciókat, és extra adag vitamint, és fehérjét vigyél be ha már csinálod! Az animal pak, brutal pak és hasonló multikból az ajánlott 2-3szorosát érdemes, fehérjéből 4-5 g tskg-nként minimum. Jó, hogy szinergista módon, és utókurában is gondolkozol ahogy kivettem, és a gyártó is normálisnak tűnik, hátha nem lenmagolaj :D Az 1. negatívabb hangvételű hozzászóló voltam. És lehet h amit leírtam abból semmi nem új de ha mégis akkor örülök. A legfontosabb az orvosi kontroll, és figyeld azt is, nem habos e a vizelet, mert akkor szép mennyiségű fehérje van benne, ami NEM JÓ :D mielőtt belevágsz 1-2 hétig olvass szakirodalmat, és ne spórolj a verseny-komolyságú diétán és orvosi kontrollon ha már ennyiféle szarra futja :)



Üdvözlettel: 1 nagyon olvasott, de ismerősei és a nagyok kárán tanuló natural, aki úgy nő mint a gomba :)

2011. júl. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

hmm...

Köszönöm szépen a hozzászólást,nem baj,ha picit negatív a hangvétel,az is kell.

Szóval per pillanat 90 kiló a súlyom,180cm-es magassághoz,29 éves vagyok,s 16 éves korom óta edzem kisebb-nagyobb megszakításokkal...A max súlyom 100 kiló volt,most egy 2 hónapos jól megtervezett diétán vagyok túl,ezalatt vesztettem 8-10 kilót...

Nem örülök neki,hogy elhatároztam,szteroid "segítségét" fogom igénybe venni...De eszméletlenül hülye tudok lenni,ha valamit elhatározok...Mindent megtennék érte...És most ez a legfontosabb az életemben,a teremben érzem jól Magam,ezt szeretem csinálni,NAGY AKAROK LENNI!!!

Ettől függetlenül nem ajánlanám semmilyen barátomnak,haveromnak ezt az utat,pedig még konkrétan rá sem léptem...

A "szerek" már itt vannak a szekrényben,Én még a tanulás és a helyes kúra összeállítás fázisban vagyok pár hétig...

Hidd el,szinte egész nap a "szakirodalmat" olvasgatom,már aludni alig tudok a fejfájástól amit a túlzott imformáció áramlás okoz...:)

De nem vagyok egy hülye gyerek,s mikor elkezdem,szeretném ha szinte mindent tudnék a dolgok működöséről,s mit miért eszek a szurik mellé...

Köszi a hozzászólást

üdv

2011. júl. 22. 09:53
 10/20 Offthewall ***** válasza:
48%

És akkor most meg lennél lepve ha azt mondanám, hogy natural szerekből össze lehet rakni 1 olyan stacket, ami majdnem ennyit hoz, de meg is marad, nem pedig csak víz? És 20 év múlva nem esel át szervátültetésen, meg strokeon sem? 1 idősebb haverom mentős, és több tucat versenysportolót és testépítőt látott már látszólag jó állapotban 30-50 évesen meghalni, és később kiderült, hogy jé az a máj pl. nem is volt olyan szép, meg 1 kis ez az amaz és szívinfarktust kaptak stb.

Ha szedsz 1 növekedési hormon stimuláló készítményt(TABLETTÁSAT, pl. Scitec vagy bármi) 1 magasabb 25-30%+ fehérje tartalmú tömegnövelőt ha szükséges, 1 kreatin monohidrátot, 1 edzés előtti energizáló-bedurrantót(nitrox, hot blood stb.) meg mondjuk 1 HMB-t, és napi 300 g körüli fehérje bevitelt tartasz, és ha már úgyis elmúltál 20-25 beleférhet 1 teszto fokozó pl. Testopump is(mellesleg Vörös Zoli is ezt tolja) nézd tudom, hogy ez 1 kisebb vagyon, de a szteroidok is, az utókúrával meg mindennel együtt. Ez viszont jobban megmarad ha jó az étrended és az anabolizmus mellett az anti-katabolizmusra is figyelsz. Ezen kívül mehet glutamin, bcaa, akár folyékonyba is edzések közben, után. De ezekből elég, ha 1 fehérjés-tömegnövis kiegészítőt, 1 erős multivitamint, meg 1 tesztofokozót használsz, az is nagyon látványos. Gondold át, fordulj vissza, az 1 még erősebb jellemről tenne bizonyságot, ha belátnád, hogy hülyeségre készülsz bár látom tudatába vagy. Hidd el, semmi szükséged nincs erre csak ha túl sok májad meg veséd van és 1ért még nem kár :D


Majd ha 115 kiló vagy zsírmentesen, akkor azt mondom nyomjad, ORVOSI KONTROLLAL. Egyébként meg hülyének fogsz nézni, de én szerelmes vagyok az edzésbe, nem a tükörbe, az edzésbe! ahogy zenélnek a súlyok, stb. ;) Ezért nem szeretném ha heti 2-3 edzéstől túl hamar szétrepedne a bőröm, akkor még kevesebb meló mellett tudnám ezt a növekedést tartani, abba mi a poén. Jó ha 1 hatalmas nagy állat leszel bizonyos szempontból, de ha önerődön kívül könnyen jön, az nem csak könnyen megy, de úgy nem is akkora poén :D

2011. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!