Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vastag 60 cm a combom a Leg...

Vastag 60 cm a combom a Leg Magic-cel faraghatok belőle, vagy még izmositom?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az nem használ semmit. kardio gyakorlatokkal lehetzsírtégetni, erősítő gyakorlatokkal pedig izmosítani. kis súlyokkal nagy sorozatszámmal(12-30) lehet az csökkenteni,kis sorozatszámmal(4-8),nagy súlyokkal pedig növelni a testrészek,iztmok méretét-ezt egy gyúrós újságban olvastam,és igaz is!
2008. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem nem igaz, ez részben nem igaz, részben csúsztatás. Ha sok a zsír azon érdemben csak a díéta segíthet, ha viszont az izomzat "sok" (sztem sokan örülnének ha ilyet mondhatnának) akkor az már fogós kérdés. Alapvetően elmondható, hogy ilyen helyzetben az izomzat nem csökkenthető (FŐLEG nem azzal a baromsággal amit barátunk vázolt). Drasztikus módszerekkel lehetséges lenne ezt megoldani de sztem neked csak egy kis edzés, diéta kell aztán lehet, hogy egy pár hónap múlva már nem is fogod így gondolni. A leg magic az tök jó meg minden de inkább a fa építőkockát vagy a tüskét javaslom. Viccet félretéve kiegészítésnek nem rossz de nem éri meg az árát és arra nem is alkalmas amit írtál. Meg lehet itt egyáltalán nézni hogy ki kérdez? gondolok arra hogy pl. nő vagy-e?
2008. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

IGEN NŐ VAGYOK 158CM MAGAS ÉS 60 KG INKÁBB A BELSÖCOMBOM A PROBLÉMÁS ÉS SZERINTEM NEM IGAZÁN HÁJ LEGFEJEBB BELÜL VAN.

AKKOR A LEG MEGIC NEM CÉLSZERÜ?

2008. márc. 21. 09:53
 4/4 anonim válasza:
88%
Nekem bevált a Leg magic, és fogytam a combomból, meg a fenekemből is. Hasra viszont nem hatásos.
2008. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!