Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthon szereném szálkásítani...

Itthon szereném szálkásítani a comobomat, és rengeteg helyen olvastam a guggolást. Hosszú távon nem megterhelő a térdre? Hogyan kell helyesen végezni, és mennyit max. , hogy ne legyen káros?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem azért javasolják a guggolást mindenütt mert akkor vékonyabb lábad lehet. Illetve de, viszont közvetett módon... nincs helyi zsírégetés, tehát ha a pl a hasadat akarnád fogyasztani akkor is guggolnod kéne, de ha a kezedet akkor is. Illetve nem csak azt, mert a legjobb a teljes testes edzés, de tény, hogy a guggolással tudsz a legtöbb kalóriát elégetni, hiszen a farizmod a legnagyobb és legerősebb izmod.

Hogy káros-e? Az ember mozgásra termett, ezerszer többet ártasz a testednek, ha pl ülsz.

Hogyan kell helyesen végezni? Így: http://www.youtube.com/watch?v=zYddZUIzJ9g

2011. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a legfontosabb: diéta nélkül nincs vékony és feszes láb!
2011. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Diétázok és edzek is rendszeresen edzőteremben, úh az edzés alapszabályaival ( meg talán kicsit többel is) tisztában vagyok :).

Úgy alakult viszont, h szeptemberig állandóan utazok a munkám miatt, így nincs lehetőségem edzőterembe menni.Ezért ez egy köztes- áthidaló- megoldás lenne, csak nem szeretném a térdemet tönkrevágni 2 hónap alatt... Köszi a videót, nagyon hasznos:)!!!!

2011. júl. 23. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Értelek, akkor mindezt visszavonom és egy valamit idézek fel Clint nagymestertől...


Egyszer mesélte még régen itt valakinek (lehet pont nekem nem tudom már), hogy úgy alakult, hogy albérletbe lakott (talán :D) és az ágynak a végével oldotta meg a guggolást.


Ezzel nem Clintet akarom sztárolni (bár kemény az öreg :)), hanem azt mondani, hogy mindent meg lehet oldani :)

2011. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
=).... Kipróbálom, köszi ;)
2011. júl. 23. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:

(kérdező bocsánat hogy ide írok)

Szamuráj, egyszer írhatnék neked egy mailt? Mármint majd ha lesz időm, tanácsot szeretnék kérni :)

2011. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok, látom hogy nem lehet :D na mindegy akkor.
2011. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!