Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan teljesíthetnék jobban...

Hogyan teljesíthetnék jobban futásnál? (verseny)

Figyelt kérdés

Játékvezető vagyok és szombaton lesz futás teszt. Már javában edzek rá, de mivel lehetne segíteni, hogy jobban menjen, hogy jobban bírják az izmaim?

Van esetleg vmi tippeket arra, hogy mit egyek?

Eddig mindig az volt a probléma, hogy nem sokkal a vége előtt, egyszerűen már nem bírtam futni a megfelelő tempóban, a lábam feladta :(


2011. júl. 25. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy dolgot tudok javasolni:

Kitartás!


Szombatig, nagy teljesítménynövekedést növekedést nem igen fogsz tudni produkálni. Próbálj meg kipihenten menni, de mégis legyél formába. Futás közbe vonatkoztass el mindentől, próbálj egy tempót diktálni, akkor is ha leelőztek a végét meg húzd meg mint az állat. Az a legjobb, ha ugyan azt eszed a mint máskor, de futás előtt 1,5 órával már semmit ne egyél. A legfontosabb, hogy vedd természetesnek a dolgot... ha lazán állsz hozzá valaminek akkor sokkal jobb teljesítményt tudsz nyújtani, mintha görcsölsz rajta.

2011. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2011. júl. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!