Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek kimi Räikkönen...

Szerintetek kimi Räikkönen visszatér a forma 1-be?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne :P
2011. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is :D
2011. júl. 25. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz...De biztosan nem fog visszatérni!
2011. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mért biztos?
2011. júl. 25. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
mert Schuminak is fölösleges volt... Nem hiába mondják, hogy a csúcson kell abbahagyni.
2011. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De Schumacher nem olyan csapathoz szerződött ahol még esetleg lehetne világbajnok.Viszont Räikönnen mehetne Massa vagy Webber helyére is,és ott még lehetnének sikerei..Szerintetek?
2011. júl. 25. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog visszatérni, amit akart az elérte a Forma 1-ben és ennyi. Vb. címe után már látszott rajta, hogy motiválatlan lett, és nem volt meg benne az a tűz mint előtte megvolt. Volt is egy olyan nyilatkozata sok évvel ezelőtt, hogy neki csak annyi célja van az F1-be, hogy egyszer vb. legyen és kész. Ez már nekem akkor is úgy hangzott, hogy ha egyszer nyer, utána továbbáll. A visszavonulása után volt még egy olyan nyilatkozata is, hogy nem áll szándékába visszajönni, mert hidegen hagyja, és a futamokat se szokta nézni. Nehezen tudom elképzelni, hogy újra F1-be lássuk őt, pláne úgy, hogy nincs olyan élcsapat, aki rá építené az egész csapatot, harcolni mondjuk Alonsoval, vagy Vettelel az 1-es számú pilóta címért meg tuti nem fog, középcsapatba meg kizártnak tartom, hogy elmenjen.

Schumaher esete meg teljesen más volt.

2011. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát,igen ebben van valami..
2011. júl. 25. 21:11
 9/10 A kérdező kommentje:

VISSZA TÉR!!!!!!!!!

én tudtam :D

2011. nov. 29. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Most örülhetnek a cukimis fanok.
2011. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!