Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Koxosok, leírnátok a tapasztal...

Koxosok, leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

azt szeretném, hogy azok akik használtak már szteroidokat leírnák mekkora fejlődést értek el vele, a szedése alatt miket tapasztaltak, és a negatív mellékhatások megjelenéséről is írhatnátok pár szót.


nem szeretnék koxolni, csak érdekel a téma, és a tapasztalatok is.


köszi


2011. aug. 10. 23:05
 1/2 anonim válasza:
kox az gyűjtőfogalom. az anyagtól függ, hogy melyiknek mi a mellékhatása. valamelyiktől nem áll fel a farkad egy idő után, valamelyiktől leáll a veséd, szétmegy a májad, stb. Az izom fejlődés mindegyiknél garantált, amit nem tudnak követni az ízületek és szalagok. én sem koxolok, de aki igen, az nem fog neked válaszolni, többek között azért, mert olvasni sem tud.
2011. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én itt az elterjedtebb fajtákra gondoltam, mint a susta,winstrol,danabol,deca, etc.etc.


amúgy ez egy sztereotípia, hogy a koxosok segg hülyék.

természetesen itt azokra gondolok, akik joggal nyúltak koxhoz. egy bizonyos szint után már nem lehet tovább nőni naturálba, így kénytelen koxolni, ha labdába akarnak rúgni versenyeken.


viszont az olyanokon mindig elcsodálkozom, akik teljesen tudatlanul, úgy akarnak koxhoz nyúlni, hogy testükből semmit nem hoztak ki, amit megtehettek volna cucc nélkül is...

2011. aug. 11. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!