Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellizom fejlesztéshez ezeket...

Mellizom fejlesztéshez ezeket csinálom, vélemény?

Figyelt kérdés

Fekvenyomás --> 4x12---> 60kg(rúddal)

Fekvenyomás egykezessel --> 4x10---> 2x17kg

Tárogatás gépen --> 4x12---> 40kg

(levezetésnek fekvőtámasz)--> 4x12


2011. júl. 27. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De ez az edzés tervet amit leírtál képtelenség 100%-osan nagy intenzitással végig csinálni. átlagban 9-10-11 sorozat az már bőven elég ami kőkeményen megvan csinálva. Ha te megtudod az ezek utániakat is ugy hogy nem ájulsz el és nem fosod össze magad akkor az azt jelenti hogy amit elötte csináltál nem volt INTENZÍV. ami azt jelenti hogy pinalyegyezés volt amit csináltál. Ha nem tudod mi az az Intenzív edzés akkor menj fel body.builder.hu ra és az alapismeretek első 1-2 oldalán tuti ott lesz leírva, de ha akarod megkeresem külön neked.
2011. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 dirtboy ***** válasza:
én egy szóval nem mondtam hogy edzés végén nem vagyok kipurcanva,kb. az egykezes fekvenyomás után ami a harmadik gyakorlat mellre azután már alig bírom csinálni,de nem adom fel mert be kell szarni másként sosem leszek nagy,ha utána egy kicsit visszább veszek a tempóból de persze nem sokat,na meg a súlyok is egyre kisebbek az nem baj.Értem hogy mit mondasz,van akinek a kevesebb tökéletesen meg felel hogy szépen fejlődjön de nem vagyunk egyformák.Én nem mondtam a kérdezőnek hogy csinálja ezt utánam,szó nincs erről.Én csak le írtam hogy kevésnek tartom azt a mell edzést amit csinál,és ehhez írtam le az enyémet.De nem tanácsoltam neki hogy csinálja utánam.Neki azt tanácsolnám hogy nézze meg hogy neki mi válik be és annyit és azt csinálja ami neki a legjobban beválik.Nekem ez a sok sorozatos edzés használt eddig a legjobban, azért csinálom ezt.És neki ha megnézed az mell edzését az tényleg nem sok hiszen még ferdepados nyomás sincs,pedig az fontos,legalább azt bele kéne tenni és már jó is.
2011. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9-12 sorozattal egy csúcs versenyző is megtudja edzeni a mellét. Azért ennyivel csak mert többre nem LEHET képes azzal az intenzitással ami szükséges az edzéssel.
2011. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
a ferde pados nyomásoktók sajnos megfájdul a vállam pedig szabályosan csinálom de az valahogy kényelmetlen nekem.
2011. aug. 13. 21:53
 15/18 dirtboy ***** válasza:
akkor ne csináld első gyakorlatnak,csak akkor csináld mikor már teljesen be melegedett a vállad,és ne rúddal hanem kézi súlyzóval hogy ne legyen a nyomás egy bizonyos mozgáspályára kényszerítve.csináld kis súllyal aztán majd erősödik és stabilizálódik a vállad,csak ne kapkod el szépen fokozatosan emeld a súlyt. az sem baj ha hónapokig tart még elérsz egy magadhoz képest nagy súlyt.A lényeg hogy végül elérd nem baj ha sokáig tart,jobb később mint soha.
2011. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha valami fáj akkor azt ne csináld, keress helyette más gyakorlatot!
2011. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

eddig kézi súlyokkal csináltam de tegnap megpróbáltam rúddal és úgy nem fájt

szóval akkor rúddal jó lesz am 35 kilóval kezdek 45 ösön

2011. aug. 15. 10:16
 18/18 dirtboy ***** válasza:

ilyenkor ne foglalkozz a súllyal,csak érzésre csináld,nagyon lassan emeld csak a súlyt mert másként gyorsan megfájdulhat megint.Ha azelőtt 35 el kezdted most kezd 20-25tel és 35föle egy darabig ne is vidd,hagy stabilizálódjon.Ha érzésre és ésszel csinálod elmúlik majd a fájás,ha türelmetlenül és ész nélkül akkor még rosszabb lesz.

Nekem is volt váll fájásom /idén január-február/elég komoly volt,nem vagyok benne biztos de talán rotátor köpeny sérülés volt vagy húzódás nem tudom biztosan és nekem is újból kellet stabilizálni a vállam.Még egyenesen fekvenyomni sem tudtam nem hogy még ferdepadon,de ésszel ki lehet belőle jönni hamar.

2011. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!