Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik ételeknek van a legmaga...

Melyik ételeknek van a legmagasabb fehérjetartalma?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy melyek a legjobb ételek kondizás után :),, tejet, tojást, csirkemellet, rizstszoktam, esteleg valami amiben még sok fehérjevan? :) És egy tojásban hány gr van pontosan? :(
2011. júl. 28. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:

tejsavó protein

és google:kalóriatáblázat

2011. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Edzés után először valóban inkább turmix kéne, dextrózzal. Minden más étkezésre:sovány húsok, halak, hüvelyesek, túró. Nagyjából ennyi. A tejet hanyagold, a tojást süsd/főzd meg. Egy tojás nagyjából 5 gramm fehérjét tartalmaz, ám ennek jó része a sárgájában van, nagy mennyiségű telített zsírral, ami viszont nem jó.
2011. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Edzés után a legjobb tömegnövelő lenne ha van pénzed rá. Ebben fehérje meg gyors felszívódású szénhidrát van, ez kell olyankor az izmoknak. Ja, a rizsben meg nincs fehérje, de ettől még jó hogy eszed, mivel ennek a legmagasabb a jó minőségű ch tartalma (azthiszem 70%).


Öö fehérje van még a sovány túróban, ezt lefekvés előtt érdemes enni, kazein (=lassú felszívódású fehérje) van benne. Meg még vannak a hüvelyesek + a többi husi, csirkecombban meg pulykában meg marhában is van. A tej sem különösebben jó, de ha már iszol, akkor csökkentett zsírtartalmú legyen.

2011. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja írtak közben, mindegy
2011. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jegesmedvének.
2011. júl. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kcal.hu
2011. júl. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, és próbáltam a tömegnövelőt, nemválltbe! volumass 35t ettem híztam is tőle rendesen, de beszart a könyökem, 2 hétig nem edzettem és ugyanarra a súlyra visszafogytam mint előtte amennyi voltam.
2011. aug. 1. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!