Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Linkelne vki egy képet h ha...

Linkelne vki egy képet h ha naponta 100 fekvőtámaszt megcsinálok kb milyen mellizmom lehet?

Figyelt kérdés
Lécci ha azt akarjátok írni, h úgyse lesz semmi belőle meg h ez egy nulla akkor hanyagoljatok. Csak linkeljetek ilyen képet, nem fontos h olyan legyen ami tényleg 100 fekvőtámaszos palit ábráol csak egy kb-t. Köszönöm minden válaszolónak és nem válaszolónak.
2011. júl. 28. 08:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen lesz. [link]


de most tényleg mit vársz?

2011. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A kérdésben leírtam...
2011. júl. 28. 08:45
 3/24 anonim ***** válasza:
Találsz elég képet Sp-ről, kb olyan.
2011. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%

Azt nem értem, hogy az ilyen emberek, mint te, mit képzelnek? A fekvőtámasz kb. semmire sem yo, de 30 évvel ezelőtt még menő volt a strandon, játssz a homokozóban inkább kislapáttal, a kondi kemény meló, menj sakkozni, az jobban fog állni!


Ui.: Miért nem lehet józanparaszti ésszel felfogni, hogy EREDMÉNYT akar az ember azért KEMÉNYEN kell dolgozni?!-.-'


Anyám borogass, komolyan mondom...

2011. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Bevallom elég érdekesen hat amit írtál, őszintén szólva azt gondolom én is kérdezhetném ugyanezt tőled. Sem a kérdésemre nem válaszoltál, sem a kérésemet nem teljesítetted, kedves utolsó. Az ilyen emberek mit képzelnek? Hogy kíváncsi vagyok a dologról a személyes véleményükre? Hát elárulom: nem. Talán te mászkálj kislapáttal meg vödörrel. Szebb napot.
2011. júl. 28. 09:04
 6/24 bix ***** válasza:
35%

az izom hatékony növeléséhez nagy súlyok kellenek. pont. tény. a fekvőtámasz ennek nem felel meg. napi 100 meg mi már? 10-eket letolok 10x az is 100.


jelentős változást ne várj, főleg nem mellizomnál. főleg mert az is két izom, alsó és felső mellizom is van, mindkettőt meg kéne edzeni jól...

2011. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 bix ***** válasza:
48%
egyébként mennyi időn keresztül tolnál ennyit? hozzátenném halkan hogy pl egy hát edzés előtt bemelegítésként simán letolok 25 szűket 25 széleset 25 extra széles (amikor már nem függőleges az alkar hanem kifele néz), és ez bemelegítés... most innentől...
2011. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Az még nem esett le mindig hogy a kérdésed totál idióta(csak úgy mint te is)és nem lehet rá válaszolni?

Csak 1 költői kérdés és ebből talán rájössz hogy miért is vagy sötét:

Szerinted ha kemény súlyzós edzéssel,tökéletes étrenddel,táplálék kiegészítéssel és jó genetikával is hónapokba telik hogy látszódjon valami eredmény,akkor napi 100szaros fekvőtámasz az mit ér?

2011. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy növelni akarom bárhogy is, akár fekvőtámasszal, vagy hogy bármit szeretnék csinálni a dologgal kapcsolatban. Csak arra kértelek benneteket hogy linkeljetek egy ilyen képet. Semmi ehhez hasonló ambícióm nincs, ebből fakadóan nem értek a testépítéshez, s nem is akarok érteni, tehát semmilyen tanácsra nincs szükségem. Csak egy képet kérek.
2011. júl. 28. 09:10
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt találasz leírást, egészségügyi dolgokat, stb...

[link]

2011. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!