Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen beengednek edzőterembe?

14 évesen beengednek edzőterembe?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 00:53
 1/7 Offthewall ***** válasza:
először próbáld szülővel v idősebb rokonnal, egyedül nem minden terembe fognak bár be kéne elvileg, de ha vmit elszúrsz őket csesztetik érte. Vagy ha nem tudnak el menni veled legalább hívd fel anyut/aput a recepcióról add oda a recepciósnak és tisztázzák le h mehetsz xD 16/f bár engem ez már nem érint. És hajrá!
2011. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ,hogy mennyire elit hely...De szerintem 14évesen te még ne fogj bele a testépítésbe,sok szempontból is árthat. Ha meg nagyon van kedved csinálni,akkor is csak kicsi súlyokkal több hétig mozgasd át minden izmodat és akkor utána vágj bele,de akkor is csak mértékkel!
2011. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
simán, miért ne engednének?
2011. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, s tanácsokat, nem vinném túlzásba a dolgot, néha-néha járnék el könnyebb edzésekre.
2011. júl. 29. 01:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Be, de valami kisebb helyet válassz. Ne tévesszen meg a sok nagy gép, sokkal tutibb egy kis zugba tolni. Oda meg simán beengednek.
2011. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos beengednek, szerintem egyedül is! ;)
2011. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ahova én járok oda még csecsemőket is beengednek, pont ezért hívom ovodának. De legalább ócsóó... :D
2011. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!