Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítésben milyen időközönk...

Testépítésben milyen időközönként ajánlott/lehet edzéstervet váltani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Félévente szoktam cserélni, kivéve ha el nem kap valami agyf4sz és nem cserélem le 2 hónap után.
2011. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában 3 hónap után szoktak változtatni. Egyébként meg legyen egy évben egyszer 6 hét, amikor teljesen más edzést csinálsz, mint amit szoktál.
2011. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mindig variálom attól függöen h mire van időm és energiám. valamikor berakok egy plusz gyarkolatot, vmikor cserélek, de vannak (szinte mindig) állandó részek, amik ugyanazok.
2011. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 5hónaponta szoktam, vagy ha úgy látom hogy nem fejlődök úgy ahogy akarok akkor váltok elöbb is :D
2011. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Mit értesz edzésterv alatt?

Én még életemben nem csináltam kétszer (sem) ugyan azt az edzést...21 év alatt.

Akkor én naponta váltok edzéstervet ?!

2011. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt most úgy elképzelt amigonál...

Jönnek a kis 50kg rajgyerekek hozzá, mondják:

- amigo bácsi, jössz segíteni fekvenyomni?

- persze kis böszmeségem!

A gyerek kiemeli a 60kg nem bírja kinyomni, amigo leveszi és elkezd vele bicepszezni! :) aztán megy tovább, látja egy kislány leesett a futópadról, amigo felkapja és elkezd vele guggolni! :) megy tovább, mint büszke oroszlán a szavannán, körbenéz és látja, hogy valakinek nem szabályos az arnold nyomása, kikapja a gyerek kezéből a súlyzót és elkezdni ő nyomni, hogy-e kell csinálni eztet! :D

Minden nap edz amikor nyitva a terem ahol személyi edző, mindennap máshogy... amigo az igazi szuperhős! XD

2011. aug. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez jó :D
2011. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!