Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 176cm magas,58 kg lány vagyok,...

176cm magas,58 kg lány vagyok, a hasamat szeretném építeni. Felül már van 2 kockám de azóta semmi, milyen gyakorlatokat végezzek hogy a többi 4 is előbújjon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 09:52
 1/6 komasa ***** válasza:
Szerintem a lábemelés a neked kellő gyakorlat.
2011. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem attól fog előbújni a hasizmod, hogy hasazol. Sok a testzsírszázalékod, helyi fogyás meg nincs szóval diétázz és sportolj.
2011. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Diéta, felulés és kulonbozo tipusai hasprés. További hasizom gyakorlatokat megtalálod a: www.body.builder.hu/edzesek_csoport.htm4?id=15
2011. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hülyék vagytok?? 176 centi magas lánynál az 58 kg mióta kövér? még szegény elhiszi hogy diétáznia kell... :/


Amúgy sztem nem kell hogy a lányoknak kockás hasa legyen... legalábbis nekem nem jön be. de ez az én magánvéleményem :) de a lábemelés tényleg jót tehet :)

2011. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába csinálja a lábemelést te csöcs attól nem lesz kockásabb hasa! Azért nem látszódnak a kockái mert elfedi a zsír! 58kgsan is elfedheti a hasát a zsír! Testzsírszázalék függő te veréb! Képzeld előfordulhat, hogy 80kg és mégis kockás a hasa... úúú de mondok meredekebben lehet ő 100kg is akkor lehet kicsi a testzsírja! Gondolkozzá mán ember!
2011. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy 6 kockád van? Bármennyi kg is vagy ezek szerint még mindig túl sok zsír van rajtad.
2011. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!