Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vigyek be plusz fehérjét?

Hogyan vigyek be plusz fehérjét?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni szeretnék illetve életmódot váltani. Sok mozgással és egészséges táplálkozással. Az étrendemet még "csiszolni" kell, szerintem nem eszem elég fehérjét. Sok zöldséget és gyümölcsöt és teljeskiőrlésű dolgokat fogyasztok, de nem igazán kedvelem a húsokat ( esetleg csirkét ,de abból sem tudok mindennap enni ). Túrót, tejet és szójatejet szoktam még enni/ inni. Ezen felül mit lehetne még? Fehérje italporra gondoltam, de nem tudom melyiket válasszam.. Ugyanazt amit testépítéshez szoktak használni azt használhatom súlycsökkentéshez is?
2011. aug. 3. 20:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem is az a szimpatikusabb.
2011. aug. 3. 22:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Jaj nee... Nehogymár 640 g-os fehérjével fogysz baszkódni. Vegyél egy 2.27-est oszt csá. Ha tejet iszol nem vagy laktózérzékeny, úgyhogy az is kilőve. Vegyél gaspari myofusiont, a csokis mindig jó.
2011. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!