Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol, hogyan tanulhatnék...

Hol, hogyan tanulhatnék hip-hop-ot táncolni?

Figyelt kérdés
sajnos kisvárosban élő 14 éves lány vagyok, itt nincs erre lehetőség...tudnátok valami dvd-t filmet ajánlani ahonnan leshetek el ezt-azt? vagy van ilyen oktató cd/könyv/weboldal? (nemtudok még hip-hopot táncolni, csak annyira tetszik, meg olyan energikus :D tök jó lehet...és mivel nem sokat mozgok, szivesebben táncolnék mint futnék...) akármilyen segitséget örömmel veszek! köszönöm!
2008. márc. 3. 17:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Ajánlom megnézésre a Honey című filmet!
2008. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Bocsi lemaradt, de a film végén van olyan rész ahol megtanítják a nézőt egy pár alaplépésre meg miegymásra.
2008. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
igen a Honeyt én is láttam!és a dvd végén az a kis táncoktatás nagyon szépen nem rohanva és jól megtanítja neked az alapokat!Ha azokat tudod,onnan már csak a fantáziádra van szükség!:)
2008. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Pedig nagyon egyszerű dolgod van ;) Én soha nem tanultam tánciskolában, de szeretnék és komoly céljaim vannak vele. A hip hop-ra táncolásban a lényeges dolgok:

-csináld szívből és ne egy betanult mozdulat sort utánozz, hanem tessék a zenére mozogni :)

- ne akarj mindjárt mindent tudni,ráérsz ;) csak szép lassan

- amit látsz a filmekben belerakhatod a gyakorlatba, de ügyelj a zenére :)

A lényeg, hogy a ritmusra mozogj és ne egy előre meghatározott koreográfiával ami teljesen elüt a zenétől, láttam már ilyet és "nem szép látvány". Gyakorolj sokat ;)

Amúgy filmek: The Rize (dokumentum film), Stomp the Yard, Step up 1-2, a Honey is jó, You got served, Save the last dance 1-2 :)

2008. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Melyik kisvárosban?:DMert lehet tudok segíteni:)
2009. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!