Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből mennyit csináljak és...

Miből mennyit csináljak és hányszor járjak konditerembe /hét?

Figyelt kérdés

azt szeretném megérdeklődni a tapasztaltabb kollégáktól hogy eddig nem jártam konditerembe DE minden nap edzek ezáltal nem rossz kondival kezdenék csak nem konditerembe edzek hanem futok, úszok , otthon súlyzózok különbféle gyakorlatokat végzet stb.


hogyan kezdjem?


mennyek be xyz helyre és kezdésnek váltsak napi jegyeket 1-2 hétig , utána áljak át havi xy alkalmas bérletre?


Amikor először megyek mit csináljak és miből mennyit?

1 alkalomra pl fekvenyomásból 6x10db ot (kb 50kg)


Nemtudom milyen gépek vannak szóval ezért kérdezném olyanok véleményét akik tapasztaltabbak és egy jó kondiba lévő sportos , izmos 180cm/80kg kezdő srácnak mit és miből/ mennyit ajánlanának.


mint irtam rendszeresen edzek de konditerembe nemjártam eddig mert eddig nem az volt a cél hogy kanibál legyek hanem az hogy szálkás és kivánló erőlét be legyek.


most e mellé beszertnék rakni kondit is heti nemtudom hány alkalmat, ez is érdekelne hogy 7/?x járjak és egy alkalomnál mennyi ideig legyek bent és edzek.


22/f



Előre is köszönöm!


2011. aug. 5. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek kell egy edzésterv, itt találsz egy csomót: [link]

A súlyt már magadnak kell belőnöd, ezt mi nem tudjuk megmondani, az ismétlések ott vannak a tervekben. Heti 3-4 alkalom az ideális de ez megint tervfüggő.

Viszont fontos megemlíteni, hogy jó kaja nélkül nincs izomépítés.

Még egy kis olvasnivaló:

[link]

[link]

2011. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ! hazaérek elkezdtem olvasgatni
2011. aug. 5. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!