Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítőknek! Két kérdés:...

Testépítőknek! Két kérdés: Mikortól kezd látszani egy emberen hogy kondizik? És ha az elején szedek tápkiegeket aztán leállok?

Figyelt kérdés

Hány hónap kondizás után látszik a fejlődés? Nyilván változó. Én vszinüleg hard gainer alkatú vagyok,szoval gondolom nekem nehezebb lesz fejlődnöm, meg többet kell ennem az anyagcserém miadt. Szóval ti mikor láttátok, hogy jó már egyészen izmosabb lettem mint amilyen voltam?

Illetve még annyi hogy ha az első pár hónapban, vagy max egy évig szedek mindenféle tápkiegeket, utána meg leállok és csak természetes forrásból viszek be, akkor nem fognak csökkenni az izmok, és fejlődhetek tovább? (persze valamivel lassaban)


2011. aug. 6. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vagy tisztába a dolgokkal hozzá se fogj. "Természetes forrásból"... A tápkiegek is természetes alapanyagokból vannak.


De hogy ne szólj meg, változó. Pár hónap után biztos látszik, ha értelmesen edzel. Nem pedig összevissza. Az elején meg felesleges bármit is szedned, nem attól fogsz fejlődni sőt... Először is tedd rendbe a táplálkozásod, aztán vegyél táplálékkiegészítőt, aminek benne is van a nevébe, hogy kiegészíti. De ha szar az étkezésed, akkor nincs mit kiegészítsen.

2011. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nekem nagyon hamar látszik kb. 1 hónap alatt :)

szerintem neked is 2-3 hónap és észreveszed ha nem is a kinézeten de érzed amgadon majd.

2011. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 oyeacch ***** válasza:
Az is természetes, ha adott mennyiségű tápot be tudsz vinni akkor mindegy hogy miből viszed be. Edzés után viszont a turmix szinte kötelező.
2011. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nőként, úgy, hogy teljesen átlagos testalkatra kezdtem el edzeni és tudatosan több fehérjét ettem (plusz edzés után önhatalmúlag 100 g fehérje porból - mivel 50 kg körül mozgok), kb két hét után már látszott annyira, hogy ismerősök megkérdezzék, hogy "edzel?". Tehát hajszálnyira, de már látható volt.

Bár az alacsonyságom és a genetikailag izmos szüleim is rásegíthettek, de nálam az apróbb, picit látható változás két hét után kezdődött. A "tyűha, de jó lett" érzés három hónap után jött. Súlyban jelentősen nem változtam, gondolom zsír ment le, némi izom fel (összességében 1 kg minusz), feltételezem, hogy átrendeződött inkább az alkatom.

2011. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te 1-2 hónap alatt észreveszed magadon, de 1-2 év kell egy viszonylag normális fizikumhoz...
2011. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt halottam hogy a hardgainerek lassan izmosadnak, de sztem hamar látszani fog rajtam mert már most is kockahasam van (4-kocka) pedig sosem edzek, meg allig mozgok XDXD
2011. aug. 6. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
nem azért van kocka hasad hanem azért mert vékony vagy... különben is honnan tudod hogy hardgainer vagy... azért mert vékony vagy?
2011. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát főként. Amúgy honnan lehet tudni ezt pontosan?
2011. aug. 8. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!