Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom feszesebbé tenni...

Hogyan tudom feszesebbé tenni a combomat meg a popómat?

Figyelt kérdés

feszes, de szeretném ha feszesebb lenne, a bálra szeretném, tudom h még obébb van,de nm kis munka feszesíteni, szal szeretném elkezdeni:D vki segítene ?


a baj az, hogy amikor leülök akkor mintha szélesebb lenne, sőt szélesebb is a combom, de ezt nem akarom, nem nézne ki jól a oktél ruhában...:/ elég vékony lány vagyok, 160 centis és 47 kiló, ne gondoljátok h vmi duci vagyok vagy vmi.


2011. aug. 8. 00:07
 1/6 anonim válasza:
állj széles terpeszállásba és úgy guggolj 5x20 aztán 5x30at .
2011. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bringa! Tuti!
2011. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

most jókedvemben találtál így megszánlak.. de te is az a tipikus emberfajta vagy aki nem önmaga miatt csinálja hanem a jövőheti strandra akar jól kinézni.. na ezeket nevetjük mi ki a teremben..

namind1..



feszesíteni szeretnél tehát szálkásítani így nyílván zsírosnak tartod magad.. ehhez nagyon magas fehérje bevitel szükséges és a minimális szénhidrát.. (tskg *1,5g CH/nap and tskg * 5g fehérje)



napi 6-7x evés.


ha futsz [az lenne a legjobb, mondjuk olyan 8-10km/h sebesség futópadon és 40percig minimum.. mert ennyi szükséges h a zsírégető tartományba lépj.]



edzés közben sok ásványvizet igyál, esetleg be is celofánozhatod a combod pl hogy az jobban fogyjon de mint tudjuk nincs helyi fogyás.


viszont régi nagy trükk, hogy azt eddzük a legjobban amit úgy gondolunk h zsíros, így valamennyivel kisebb lesz a zsírréteg -csupán optikai csalódás az izomtömeg eloszlás miatt- mert zsírt nem lehet izommá átalakítani.



nagyjából ennyi, tornázz sokat.. csinálj kitöréseket rengeteg fuss és biciklizz.



étrend nélkül nem nagyon fog menni.

2011. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szobabicaj vagy síma bicaj?
2011. aug. 8. 00:27
 5/6 A kérdező kommentje:
őőőő értem, nem nem tartom magam vmi zsíros egyénnek :D mint ah írtam 47 kiló vagyok, csak jobb formába akarok magam hozni, ennyi az egész. köszi a tanácsokat.^^
2011. aug. 8. 00:30
 6/6 anonim válasza:
ferfi nemiszervekkel kell meg dolgoztatni magad
2020. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!