Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első évben mennyire figyeltete...

Első évben mennyire figyeltetek a kajára?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy kb. első egy évben nem fontos, és nem is figyeltek oda annyira az étrendre. Ti hogy voltatok/vagytok ezzel?

Aki nem figyelt oda, hogy fejlődött?


(Nekem van étrendem, csak kíváncsiságból kérdezem.)


2011. aug. 12. 21:28
 1/8 oyeacch ***** válasza:
vettem a halrudakat, kenyérrel ettem. ennyire.
2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első fél évben-egy évben zabálj mindent, minél több fehérjét és tanulj bele az edzésbe.

Érezni fogod, hogy mikor jön el az a pont, amikor a fejlődésed már lassul, a súlyod nem megy feljebb, na akkor kell szép fokozatosan belőni a precíz kaját.

Persze előtte sem hátrány ha azért odafigyelsz valamennyire.

2011. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 oyeacch ***** válasza:
ja tényleg, olyat is csináltam, hogy főtt tojás rizzsel. majd beokádtam tőle.
2011. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Én csak első 2honapomba nem figyeltem, mostmár elég jo az étrendem :D

fuu a tojásosrizst én is probáltam... utána egy hétig nem birtam ránézni se a tojásra :D

2011. aug. 13. 11:36
 5/8 oyeacch ***** válasza:
Együttérzek, nyugi :D
2011. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 oyeacch ***** válasza:
Nem akarom fényezni magam, de az akkori eszközeimhez képest mindent megtettem. Lóvém se volt ennyi, meg főzni se tudtam. Bele tudtam dobni a halrudakat a forró olajba és meg tudtam enni, mert finom volt. És mégse azt csináltam, amit amúgy szoktak, hogy szalámis szendvics mellé edzettem. Edzés után protein + szőlőcukor már akkor is ment :D Az első scitec 100 százalék whey 900g még a régi dobozos még mindig megvan :D Abba tárolom a dextrózt.
2011. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:DD

Én is azzal a fehérjével kezdtem :D el tettem emlékbe a dobozt meg a lejárt kondibérleteim, ha minden összejön, jó lesz majd visszanézni,még pár kiloval nehezebben h "mibe került" az edzéseim..:D

2011. aug. 13. 13:25
 8/8 oyeacch ***** válasza:
jaja :D
2011. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!