Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemrég kezdtem el eddzeni,2...

Nemrég kezdtem el eddzeni,2 nap pihenőt tartok, de olyan izomlázam van, hogy. Ez normális? Elfog múlni a pihenőnapi izomláz valamennyi eddzés után?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Izomlázra nem érdemes ráedzeni. A kérdésed meg hülyeség... volt olyan izomlázad ami nem múlt el egy idő után? Szerinted abnormális dolog a megemelkedett fizikai aktvitás után az izomláz?
2011. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem abnormális

akkor úgy kérdezem, hogy minden eddzés után ezentúl izomlázam lesz?

súlyokkal eddzek

2011. aug. 13. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valamit máshogy csinálsz mint ahogy szoktál akkor könnyen lehet.
2011. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem.

pont most kezdtem az eddzést kb 1 hete, és szeretnék eddzésbe jönni, de rendszeres az izomláz

2011. aug. 13. 16:33
 5/7 A kérdező kommentje:
hogy kéne hozzászoktatni magam egy eddzéstervhez, ha puhány vagyok?
2011. aug. 13. 16:33
 6/7 thewhiteman ***** válasza:
1-másfél hónap után már nem lesz izomlázad,vagy csak nagyon riktán.ja és az izomláz a közhiedelemmel ellentétben nem feltétlenül jó
2011. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Offthewall ***** válasza:
szedj 1 erős multivitamint, edzés után 1(lehetőleg tejsavó)fehérjét. Ennyi elég is lehet edzés után 1-2 évig, de ennyi KELL, hogy stabilan fejlődj, egészségesebb legyél és ami miatt idevág gyorsabban regenerálódj. Segíthet még a szauna is. És ne edz rá! Mire megszokod az edzéstervet, nem lesz izomlázad, ez pár hét. De amúgy kezdőknek inkább köredzést kellene csinálni, attól nem nagyon lesz izomláz, hogy megtanulják a gyakorlatokat, hozzászokjanak. Aztán ha az ment 1 vagy 2 hónapig, utána 1 rendes edzéstervet választani. Edzéstervek közti váltásnál is előfordulhat majd izomláz. Ha pl. áttérsz extra magas ismétlés számokra 25-30 pl.
2011. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!