Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy ne...

Mit sportoljak, hogy ne vastagodjon a combom?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni 8 kg-ot, ehhez keresek mozgásformát. Eléggé arányosan oszlik el a felesleg, de a combomon és a fenekemen azért látványosabbak a zsírpárnák. Tudom, hogy helyi fogyás nincs, és nem is az a kérdés,hogyan lehetne onnan lefogyni, mert tudom, hogy diétával és mozgással. De mi az a mozgásforma, ami nem pakol oda izmot? Vagy ami szálkásít?

Szobabiciklire, illetve futásra gondoltam, esetleg valami Réka torna...vagy bikram jóga. Melyiket javasoljátok? Illetve mit egyek, ha a cukros dolgokat és a kenyret ki akarom iktatni az étrendemből, de húst sem eszem?


2011. aug. 13. 18:32
 1/1 welee ***** válasza:

szia.

a futás szálkásít.(mindenhol)napi (min 15perc)

a lépcsőzés is szálkásít de még formálja a "feneked"

keres valami hosszú lépcsőt fuss fel sétálj le.min 15 perc

vagy vegyél egy lépcsőző gépet.napi 15 perc.szálkásítás lényege hogy nagyon nagy ismétlés számba csinálod.

táplálkozás.

ha nem akarsz enni cukrot akkor ne egyél cukrot.

most már mindenre rá van írva hogy mit tartalmazz.

kenyér helyett pedig van rozs kenyér, kukoricából készült kenyér.

hát húst pedig ehetsz ha nem atom diétába kezdtél

pl hal párolva

próbálj inkább egészséges ételeket enni ,

zsír mentes, cukor mentes.

és szénhidrátot főleg edzés előtt

lefekvés előtt pedig keveset egyél.

Ha kevés zsiradékot és cukrot és szénhidrátot viszel be akkor a szervezetted a tartalékhoz nyúl.

így fogysz.csak ne es át a ló túloldalára.

és a diéta alatt

jó ha szedsz valami vitaminokat is.

pl:multivitamin.

és még egy jó tanács.

minden étkezés előtt igyál meg egy pohár vizet

(cukros italokat felejtsd el!)

2011. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!