Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eredményes tud lenni a "100%os...

Eredményes tud lenni a "100%osan természetes" testépítés?

Figyelt kérdés
Arra a típusúra gondoltam amikor az ember nem szed semmilyen fehérjeport, kreatint stb. csak "természetes", egy normál boltban megvehető ételeket eszik (tojás, csirkemell, rizs, zöldségek stb). Valaki csinálta ezt? Vagy vmi tapasztalat ezzel kapcsolatban?
2011. aug. 16. 15:06
1 2
 11/12 Sznofru ***** válasza:

A porokkal kapcsolatban: mindenki úgy eszik, ahogy akar, én sem szeretnék beleszólni ebbe, de lehet olyan táplálékkiegészítőket kapni, amikben nincs vagy csak nagyon kis mértékben van jelen adalékanyag. Ha te szoktál zacskós kajákat enni, akkor az szarabb, mint ezek a kiegészítők. Csak gondolj bele azokban mi van. Egy kis cukorka, kis keksz, fánk, süti, és máris rosszabb, mint letolni egy fehérje turmixot.


Az alapanyagról meg annyit, hogy a benne lévő fehérjék, pl. tejsavó a tejből vonják ki különböző eljárásokkal, tehát semmivel sem rosszabbak. Csak megfelelő minőségűt kell venni.

2012. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én is igy csinálom, nem szedek semmiféle port, kiegészítő bogyót! és még súlyokat sem használok, csak a saját súlyom! fél éve edzem és én a bunyózás miatt csinálom az edzést! sok erőt ad! sokkal erősebb vagyok azoknál a kondizó embereknél még ha 2x nagyobbak is nálam! senki nem nyom le szkanderban, sem bunyóban! jó igy edzeni mert erőt ad! ahhoz hogy jó izmos legyél sok idő kell, de ha igy csinálod nagyon erős leszel és szerintem az a lényeges! :)
2012. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!