Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec multi pro fogyasztókhoz...

Scitec multi pro fogyasztókhoz: szét szabad szedni a kapszulákat?

Figyelt kérdés

Szevasztok!


Szedem ezt a nyamvadt vitamint, de olyan rohadt nagyok a kapszulák (és még jó sok is), hogy egyszerűen rosszul vagyok már tőle.. :S Múltkor az egyik nagy félrement és azóta kissé beparáztam. Ha széthúzom a kapszulákat és a benne lévő anyagot nyelem le akkor az ugyanúgy hatékony lesz?


2011. aug. 16. 19:17
1 2
 1/12 oyeacch ***** válasza:
Tanuld meg lenyelni b*zmeg, ne b*ziskodj. Az első kapszulám, a joint health akkora volt mint a makkom, mégis le tudtam, nyelni. A doboz vége felé már nem is akartam tőle megfulladni.
2011. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rezko92 ***** válasza:
nem viccböl van kapszulában, nyeld le és kész
2011. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 clint ***** válasza:
hatékony lesz, de az ízétől jobban be fogsz parázni.
2011. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Az egész tasaknyit egybe le lehet nyelni, te meg kapszulánként b*ziskodsz. Hagyd az egész sportot az életképeseknek, te meg igyál bérescseppet.
2011. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azt megnézném, hogyan lenyeled le egybe az egész tasakot. :D Akkor ezek szerint neked egy anakonda is leférne a torkodon. Ekkora hülyeséget nem kellene azért írni, és vsz nem az a b.zi aki attól fél, hogy megfullad, sokkal inkább az, aki ezért valakit b.zinak ítél meg....
2011. aug. 16. 21:14
 6/12 anonim ***** válasza:

ti most komolyan azon vitatkoztok, hogy ki bír jobban lenyelni egy vagy több k*rva vitamint?

kérdező: szét ne szedd. nem viccből van kapszulába. ha nem vagy anakondanyelő, szépen edd meg egyessével. de szét ne szedd a jóisten áldjonmeg

2011. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egyesével eszem, és egyébként nem vagyok totál hülye, mert sosem volt ezzel gondom, ennél még nagyobb kapszulákat is nyeltem le régen, csak most beparáztam, hogy félrement múltkor és azóta ... na mindegy, valahogy megoldom. :)
2011. aug. 16. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:
ez most olyan h ha pl félrenyelsz 1 pohár vizet, akk azontúl minden nap jeges rémülettel fogod a poharat a szádhoz emelni? :) nem kell parázni, csak óvatosan jó sok vízzel nyeld és nem lehet baj
2011. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 oyeacch ***** válasza:

Ezt a kérdést neki tedd fel:


[link]

2011. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Le lehet nyelni az egész tasakot, én is le szoktam, sőt csapok még mellé egy kis ízületvédőt, 2-3 anakondát, meg minden szart... de a lényeg, hogy simán le lehet nyerni, nem kell homárkodni, és lemegy
2011. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!