Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem Creatine ph-x et, de...

Vettem Creatine ph-x et, de mivan ha nem szeretem a kapszulákat és szétbontom, majd pl kezemről felnyalom a port és leöblítem vízzel? Ugyanolyan hatásos?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Omg. Hogy lehet egy komoly testépitő ennyire finnyás?
2010. máj. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sehol se írtam hogy komoly testépítő vagyok.. 16 éves srác vagyok :S:O az hol komoly? amúgy nem vagyok finnyás, de biztos vannak dolgok amiket teis csinálnál másképp
2010. máj. 28. 01:28
 3/5 anonim ***** válasza:
16 évesen, ha nem csinálod komolyan a testépitést, akkor sürgősen felejtsd el a kreatint. Az nem játék, komoly problémákat okozhat, ha igy szeded be (ennyi idősen, utánajáratlanul). Várj még vele.
2010. máj. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utána jártam mindennek és ajánlák is 14 fölött lehet csak nem horrorisztikus dózisban napi 8-10 szemeket hanem 2őt edzés előtt 10 perccel :S ez nem sok. én csak kiváncsi voltam mivan ha úgy szedem be. de ha semmit se ér akkor szedem kapszulásan, én nem bánom :D
2010. máj. 28. 02:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendben. Csak ésszel.

Össszetörheted a kapszulát, nincs szükséged magára a fóliára, a benne lévő cucc számit csak. Azt bejuttatod, akkor jó leszel. (+ sok vizet!)

2010. máj. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!