Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérjeport edzés előtt...

A fehérjeport edzés előtt vagy után kell inni? 15/F

Figyelt kérdés
Már pár hónapja edzek itthon és sztem látható is a fejlődés.De csak 2 hete kezdtem el fehérjeport inni és mindig előtte. Ja és ha valaki még válaszolna arra hogy jó-e az edzés amit csinálok(leirom ha van valaki) vagy inkább menjek konditerembe azt megköszönném :D
2011. aug. 16. 19:30
 1/7 FactorY válasza:
72%
fehérjét edzés után szokta inni szőlőcukorral (vagy Vitargo-val). ha saját testsúlyos edzést végzel, az nem igazán alkalmas izomnövelésre. inkább menj el terembe, figyelj a kajára, és olvasd el ezt: [link]
2011. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:D én 60 kg felett akartam kondizni de akkor nyár végétől elkezdem.JAés még annyit hogyha ilyen zacskós szőlőcukor tablettát keverek bel abból hány ilyen kis tabi kell?És napi hányszor kell fehérjeport inni?:OUtolsó:én nem figylek étkezésre mert rendesen eszem tejet húst tojást sokszor háztartási kekszet és napi 3x étkezés mindig megvan csak nagyon szeretem a kólát,édességeket+ iszom mellé a fehérjeport napi 1X eddig edzés előtt de ezt változtatom. NA az a helyzet elég kezdő vagyok és kiváncsi ^^
2011. aug. 16. 21:18
 3/7 thewhiteman ***** válasza:
de fiygelj a kajára,különben ne csináld.beleszarással még senki se ért el jó eredményt!
2011. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FactorY válasza:

[link] itt vannak szénhidrátok. fehérjéből annyit isznak amennyivel ki kell egészíteni az étrendjüket. de edzés utánra kell mert gyorsabban szívódik fel. étkezésre meg jó lenne figyelni. olvasgass azon az oldalon amit linkeltem.

vagy ezen: [link]

2011. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adjad neki, ahogy mondják utána :):):)
2011. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
NA kipróbáltam ugy hogy raktam bele szőlőcukrot és ugy jobb :D nyárvégétől kondizás és leszokok kóláról édességről :D aztán ha elköltözök akkor saját egézséges étrendet állítok össze! eddig ez a terv ..JA és köszi szépen a válaszokat sokat segítettetek!!:)
2011. aug. 18. 15:21
 7/7 anonim válasza:
Na hogy haladsz? :D
2016. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!