Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ez a kondizás után?...

Miért van ez a kondizás után? Ez nem valami jó dolog . Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Egész nyáron kondiba járok ( kardió és súlyzózás egyaránt ) Észrevettem , hogy kondi után folyton éhezem a csokira vagy banánra vagy tök mindegy csak édes legyen ! ma pl kondi után 3 csokit ettem meg ! :O pedig elvileg azért járok kondiba , hogy csinos legyek 8 de ha utána felzabálom az összes csokit az nem segít ) de egyszerűen nem tudom annyira kívánom az csokit mint még soha ,De csak kondizás után ! Ez normális ? hogy álljam meg , hogy ne tegyem ?
2011. aug. 17. 17:21
 1/4 Gumbo válasza:
Hello! edzés után egyél meg pár szem szőlő cukrot az jót tesz szerintem a csoki ellen is jólenne hogy megálld
2011. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, mert edzés után az izmoknak gyors felszívódású szénhidrát (és fehérje) kell. Ezért kívánod. de amúgy igen, tejsavó + dextróz/vitargo vagy egy sima tömegnövelő
2011. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rezko92 ***** válasza:
Ne pár szem szölöcukrot hanem ahány kg vagy annyi gramm szölöcukrot igyál/egyél, vagy fele ez fele pedig malto. és persze gyors felszívódású fehérje az is édes lehet, hogy kielégít
2011. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
normális,én is egyfolytában édességet kívántam mikor aktívan kondiztam.a három csoki az azért durva,helyette egyél egy banánt nyugodtan,vagy sovány túróba mazsola,kis méz,esetleg vaníliás cukor.nekem bevált,kell hozzá önuralom,de ha csak keveset eszel belőle,mértékkel,akkor nem vész kárba a munkád.szép lassan edd meg,hamarabb telítődsz,és nem fog annyira óbégatni a szervezeted szénhidrát után.
2011. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!