Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mellett ellehet...

Kondizás mellett ellehet kezdeni a fegyencedzést?

Figyelt kérdés
Pihenőnapon, csinálnám a fegyencedzést, az nem lenne gond?
2011. okt. 31. 16:11
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
de gond lenne,pihenő nap az pihenő nap nincs mese
2011. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sejtettem azért, hogy ez lesz a válasz :D
2011. okt. 31. 17:18
 3/12 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Ez a nagy büdös helyzet, hogy általánosan választhatunk, hogy erős izmokat akarunk, vagy szép izmokat.. a kettőhöz együtt rengeteg kitartás és idő kell sajnos.. De ha valaki tud egy módot amivel kombinálni lehet a kétféle edzést, szívesen kipróbálnám énis :)
2011. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dirtboy ***** válasza:

✮ʝօк&# hát mondjuk elég hülyén fogalmaztad meg /erős izmot akarsz vagy szépet/

azért a szép /gondolom a testépítésre gondoltál/ is erős izomzat,most nem akarok itt kilókat és testépítőket sorolni hogy melyik milyen súlyokat bír mozgatni de azt le kell szögezni hogy a testépítők jóval erősebbek mint egy átlag ember, sőt még a fegyenecedzős emberektől is erősebbek.

na mindegy nem akarok vitát gerjeszteni testépítés és fegyenc közt csak a kérdező miatt gondoltam hogy ezt leírom hogy ne hogy azt higgye hogyha a szép izmot választja akkor gyenge marad.

2011. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az ilyen edzés, akkor szerintem jobb, ha beépíted a sima edzésedbe. Ráadásul több ott leírt gyakorlat a testépítésben is "alap" (lásd pl húzódzkodás, guggolás stb).
2011. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pihenő napokon pihenjél. Az izmaidnak ki kell magukat pihennie.

Szóval nem ajánlom.

2011. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 lulu77 ***** válasza:
Hát max úgy csináld, hogy amelyik nap van a mellezés mondjuk, akkor aznap csinálsz fekvőt is kondiba, hátnál húzódzkodsz... De máshogy tényleg ne, a pihenőnap rendkívül fontos, ha nem tudod megoldani a kettő ötvözését inkább csak csináld ez egyiket, de azt tökéletesen!
2011. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Am elkezdtem olvasni a könyvet, és elég sok hülyeséget ír szerintem.. kb. teljesen elitéli a testépítőket, meg eltúlozza a dolgokat.. lehet h maga az edzés jo, de az író hozzáállása elég tré..meg amit elötte is irt valaki, h ugye a huzockodást meg a guggolást magyarázza, ami a testépítésbe is alap dolog.. na mindegy mostmár végig olvasom.

2011. okt. 31. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmivel nem áll hülyébben hozzá, mint mondjuk egy testépítő, aki szerint meg a testsúllyal végzett magasabb ismétlésszámú gyakorlatok a nem megfelelőek :) Ez innentől vallási edzés. Különben a végén írja is, hogy tudja ő jól, hogy senki nem fogja a jó kis súlyzós edzést kihagyni, ezért kiegészítésnek is jó. Elméletileg jön ki második kötet (vagy már kint van?), ami inkább erre fókuszál.

A másik meg, amit te is írtál, hogy csomó alapgyakorlat van benne, amit a bodysok is használnak.

2011. nov. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Dirtiboy :) nyilván erősek a testépítők, csak az én szememben valahogy far, ha valaki felemel 120 kg-t, de 30 fekvőtámaszt nem nyom le.. Az intenzíven sportolóknak inkább fegyencedzés passzol szerintem, mert pl. 10 kilós izmokkal nem valami könnyű lefutni XY kilómétert.(ezzel szemben aki a fegyencedzést nyomja, nincsenek gigantikus izmai, viszont bivalyerősek).igaz hogy most eltértem a tárgytól, de akarom hogy tudd, nem a testépítőket blamáltam :)
2011. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!