Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges diétával és bicikli...

Lehetséges diétával és biciklizéssel 10 hét alatt 10 kilót lefogyni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen persze nem 50 kilóból ,vagy van pénzed norbi update anyám csinálja és használ neki sokak skeptikusan állnak a dologhoz ,de tényleg működik igazság szerint a sok skeptikus embernek nincs semmi végzetsége , hogy mindenféle tapasztalatnélkül eltudja ítélni a dolgot szimplán csak irigyek , hogy mekkora biznisz ez , mert tényleg sok pénze lehet belőle norbinak ,de hát döntse el mindenki kinek mi éri meg . Van olyan is hogy valakinek nagyon savas a teste és van ez a Gastroyal lúgosító kúra ez már drágább mint a norbi viszont ha tényleg az a problémád hogy nagyon savas a tested akkor ezzel nagyon eredményesen lehet fogyni
2011. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

attol füg mennyit bicigliZel én 83 kilo voltam most 70-75 közt mozgok!

én csak a suliba jártam vele meg a mühely gyakorlatra a gyárba napiszinten oda vissza 6 hónap allat dobtam ennyit

2011. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem volt kedvem kifejteni mivel a kérdésed annyi volt hogy lehetséges-e, de idejött ez az anti-"skeptikus".


Norbi jó bizniszt csinált, senki nem mondta hogy nem. Nekem mondjuk még píndzért sem lenne kedvem hülyét csinálni magamból, de hát ha neki ez kell akkor most micsináljak? megint a hülye médiával van a baj, meg azzal hogy minden szart be próbál adni az embereknek. Aki beveszi, csinálja csak.


Amúgy szálkásító étrenddel, megfelelő mennyiségű mozgással és súlyzós edzéssel ötezerszer többre menne mindenki, de ezzel csak 20ból kb. 1 ember van tisztában.


(utolsó, ez nagyon szép dolog, de ez nagyrészt a kaján múlik)

2011. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát igen oda figyeltem mennyi kaloriát viszek be:)
2011. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Napi 1 órát biciklizem!
2011. aug. 18. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Súlyzós egyzésekkel ? Inkább fitness én 3 évet súlyzóztam és hát férfinak jó lett a hatás nőnek már nem szóval óvatosan csak ezzel a súlyzókkal .
2011. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg vigyázni kell a súlyzóval, én a múltkor majdnem a lábamra ejtettem. De attól még hogy egy csaj pár évig tömegel, nem lesz debella izmos állat... csak szép formás.
2011. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges...heti 1 kg jó diétával simán lemegy,tapasztalatból mondom.A biciklizést néha váltsd futással,így változatosabb,és mindegyiket többféle edzésmódban csináld(hosszútáv,sprint,intervallum).Így nem lesz monoton az edzés.És ha súlyzózással ki tudod egészíteni,akár csak heti 1-2x(persze akkor az egész testet edzeni kell),akkor látványosabb is lesz a fogyás,mivel nem izomból veszítesz tömeget.

Sok sikert,hajrá;)

2011. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ó nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :D
2011. aug. 19. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!