Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nőni, magasodni?

Hogyan tudnék nőni, magasodni?

Figyelt kérdés
Szóval, szeretnék nőni pár centit gyógyszerek nélkül és gondoltam itt találok néhány hozzáértőt, aki írni tudna nekem néhányt tanácsot, hogy hogyan táplálkozzak, milyen vitaminokra van szükségem ahhoz, hogy nőjek, milyen gyakorlatokat nem szabad végrehajtanom, milyen mozdulatokat kéne ahhoz csinálnom, hogy nyúljak. Igazából nem szeretném, hogy a barátnőm magasabb legyen, mint én, most egy magasak vagyunk, 176 centiméter körül vagyok, 17 éves. Előre is köszönöm a használható válaszokat!
2011. aug. 21. 14:48
1 2
 1/11 TOMAtm ***** válasza:
normális magasságú vagy már nem valószínű hogy nőni fogsz felfelé,talán csak 1-2 cm -t 20éves korodig.nincsenek rá módszerek,és nem is lehet ebben a korban már fokozni a növekedést.
2011. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
van egy közismert középkori kínzóeszköz, amire felfektették a "pácienst", kezére lábára kötelet kötöttek, majd egy-egy fogaskerékáttételhez kapcsolt meghajtókerék forgatása segítségével szép lassan kettétépték. egy ilyet kellene beszerezned
2011. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
sokat kell az ágyon feküdnöd, nem szabad sokat állnod, így tudsz nőni!
2011. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát az én apám 24 éves koráig nőtt saját bevallása szerint, most 185 cm és 46 éves. (bár én nem hittem neki akkor) 20 éves korodig, hátha megnősz olyan 179-181 cm-re.
2011. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a válaszok lényege, hogy genetikádban kódolt :D

ha eszel rendesen, akkor eléred ezt a kódolt maximumot.


illetve lehet "növeszteni" egy embert, ha széthúzzák, reggelente pedig az esti fekvés után, a porckorongok a gerincedben nincsenek összepréselődve, és ezért megint csak 1-2 centivel magasabb vagy reggelente.

másik "kínzás-növés módszer": a csontok igenis "nőhetnek" gyak. egész életben! ha eltörik a csont, amíg összeforr oda anyagot épít be/össze. tehát ha pár millimétert széthúzzák a törés felszínét, asszem annyival hosszabb lesz pl. a lábad.

2011. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Esetleg tartózkodik itt olyan, akinek vannak személyes tapasztalatai olyan gyógyszerről, ami "magasodásra" készteti a testet? Régen hallottam valami ilyesmiről. Ez valamilyen tömegnövelő? Van nem hormontartalmú is? Igazából az érdekelne leginkább, hogyha elkezdem szedni de később abbahagyom, akkor érvényesül e még a hatása, vagy csak akkor hat, ha továbbra is szedem, szóval hogy megy ez.

2011. aug. 23. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:
*facepalm*
2011. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát Aczel nevű kedves felhasználótól nem is vártam használható választ, amilyen ostobaságokat irkál a többi kérdés alá.
2011. aug. 24. 11:17
 9/11 anonim ***** válasza:

idézz kérlek.


leíram. nem azért, mert nincs igazam, hanem mert van némi ismeretbázisom, és ezt megosztottam veled. növekedési hormon nélkül a testmagasság nem változik! tömegnövelőtől sem, az kaja, kajától max. hízhatsz.

de nem fogod fel, és ezért engem próbálsz beoltani. de miért nem érted, amit feljebb írtak/írtam?

2011. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ne szívd mellre, reggel nagyon másnapos voltam, muszáj volt mindenkit sértegetnem XD
2011. aug. 24. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!