Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyurok már egy jo ideje és...

Gyurok már egy jo ideje és néha szokott fájni az alkaromban az ín. Mitől lehet de nem mindig fáj csak néha de csak gyurás után szokot fájni. De nem attol h be van duranva. Mitől lehet? Vanolyan tömegnövelő vagy vmi mást amitől lehet nőni is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 21:05
 1/8 dirtboy ***** válasza:

azt nem tudom miért fáj,próbálj meg jobban bemelegíteni.

nekem is szokott fájni néha mikor már 40kiló fölött engedek homlokra más esetben nekem nem.

milyen gyakorlatnál/toknál fáj neked?


/Van olyan tömegnövelő vagy valami mást amitől lehet nőni is?/

a hiba önben van nem a készülékében.

tömegnövelő segíthet a fejlődésben de csak megfelelő tömegnövelő étrend mellet.

2011. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 greeen ***** válasza:
hehe hát elég érdekes a kérdésed összetétele:) és sajnos elég kiábrándító is!A kérdésed első részére válaszolok is de a másik fele az nem semmi.Azt mondod gyúrsz már egy jó ideje erre bedobsz egy olyan blőd kérdést hogy van e olyan tömegnövelő amitől lehet nőni is!A Tömegnövelés táplálkozástani alapismereteit ha valaki kicsit utánanéz a testépítésnek miközben elkezd gyúrni,pár hét alatt ismertnek kéne lennie!Szoval no comment,szomorú hogy ilyet megkérdezel!ÉS hozzáteszem ne gyere azzal,hogy de én most olyan szénhidrátra vagy kreatinra gondoltam ami használ is mer lefárasztasz...:) Nah visszatérve az alkari fájdalmadra.Nyilvánvaló hogy bizonyos gyakorlatoknál nem megfelelő súlyt használ,és a gyakorlat kivitelezésében is vannak emiatt szabálytalanságok!Ezeket a gyakorlatokat jegyezd meg amelyeknél a fájdalom sokkal intenzívebben jelentkezik,és csökkentsd a súlyt,esetleg ha nem múlik,hagyd el egy ideig azt a gyakorlatot,és kompenzál egy másik gyakorlattal egy ideid!Melegíts be az alkart lényegesebben terhelő gyakorlatok elött kis súllyal elég rendesen,mert az izületek kenése,bemelegedése nem mindenkinél egyforma!Valszeg nálad is sokat számít egy alapos bemelegítés,ami mindenképp szükséges is!
2011. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vak Bottyán ***** válasza:

A csuklószorító sok esetben segít, vagy a súly csökkentése. De a legjobb, ha áttérsz egy időre az egykezes súlyzókkal való edzésre (persze csak a fájdalmat kiváltó gyakorlatoknál kell az egykezes verziót választani). Ha már egy jó darabig egykezesekkel edzettél, csillapodik a fájdalom valamennyire, amikor újra nekimész a rúdnak. Nekem is volt sokáig, nekem a kétkezes bicepszezés és a homlokraengedés váltotta ki, mindkét gyakorlatnak áttértem az egykezes változatára.


Van-e olyan tömegnövelő, vagy más, amitől nőni is lehet? Miért, nem fejlődsz a mostani tömegnövelőddel? A fejlődés elsősorban étrendi kérdés, a tömegnövelő nagyon nem számít (én eleve hülyeségnek is tartom, de ez mindegy). Vegyül inkább fehérjét, esetleg kreatint, ja és vitamint. És kajálj helyesen, 2-3 óránként.

2011. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vak Bottyán ***** válasza:
"Tömegnövelőddel" helyett "tömegnövelődtől", és "vegyül" helyett "vegyél". Marha fáradt vagyok már.
2011. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
scotpadon szokot fájni az alkarom.pedig kesztyüt is használok.Amugy igen a tömegnövelöm az nem használ.és azért kérdeztem h nem e tudnál vmi jobbat ajánlani.mert az evés az meg van 2-3 óránként.
2011. okt. 15. 23:31
 6/8 greeen ***** válasza:

a nyilvánvaló táplálékkiegészítőkön kívűl,mint ugye a magas szénhidráttartalmű porok és fehérjék keveréke és kreatin fogyasztáson kívűl a kajálás az ami a tömeget meghozza természetesen.2-3 óránként eszel de mit!Egyél többet és mégtöbb szénhidrátt ha annyira nem tapad meg a tömeg!Összetett szénhidrátokat,egyél sok rizst,burgonyát de tojást stb is.Ha leveseket eszel felejtsd el az étrendedből!Gelyett is edd a magasabb tápértékű kajákat!Az edzésed ne tartson tovább 1 óránál max 70 perc azt jól van.Hamar katabolikus folyamatba kerül a tested így is a gyors anyagcseréd miatt!A pihenés is elsődleges,minél kevesebb bulizás stb.Aludj,pihenj passzívan és aktívan is amennyit csak tudsz!A scottpadra meg visszatérve,a kesztyűnek semmi köze ahhoz hogy használata nélkül ne fájna az alkarod!Az nem azért van.

Ha franciarúddal scottpadozol akkor most térj átt ugyanott egykezes súlyzókkal,helyesen megválasztott súllyal!Használ az is hidd el,sőt lehet jobban is fog egy ideig!Ha úgy is fáj,akkor egyelőre ezt a fajta mozgást,ill. gyakorlatot felejtsd el!Egy ideig a bicepsznek ezt az izolációs gyakorlatát kihagyhatod ha nem javul!rengeteg gyakorlat van még!Tény hogy ilyenkor keményen feszül az alkar is leengedésnél!

2011. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen meg fogadom a tanácsodat.És kiprobálom egy kezes sulyzokkal ugy hát ha nem fog fájni.És még vmi felső melem nem nagyon van mivel lehetne azt jol kidolgozni? mert nem akar nőni,mert mondták már h tárogassak egy kezes sulyzzokkal meg h előbb tárogasak aztán fekve nyomjak utána pedig 45-fokban.nem tudnál vmi tanácsot adni?
2011. okt. 16. 01:28
 8/8 greeen ***** válasza:
szóval.A felső mell e mellnek egy nagyon fontos része és igen valóban látványos tud lenni ezért semmiképp nem szabad elhanyagolni.A Nők szinte csak azt edzik mert az tartja főleg a mellszövetet és nem látszanak a felső bordáik sem akkor,a férfiaknál meg szép ível melled lesz oldalról ,a pohár megáll rajta ha akkora:) a legjobb edzése a felső mellnek a 45 fok!Hozzáteszem 45 fok és nem 30 fok mer az xart sem ér!Előfordulhat hogy a 45 fokon ha elkezdesz mellre nyomno,akkor a vállad elülső részét érzed főleg,de lexarod,mert valószínűleg az fejlettebb még,de törekedned kell rá hogy végrehajtsd a gyakorlatot mindig!a 45 fokot csinálkatod kétkezes rúddal és egykezes súlyzókkal is!ÉS amit mondtak hülyeség!ha annyira alulfejlett a felső melled,akkor a melledzésedet kezd el elsődlegesen a 45 fokkal---
2011. okt. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!