Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy 14...

Szerintetek gáz, ha egy 14 éves lány edzőterembe jár futni, biciklizni stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nyilván tisztább a klimatizált levegő, mint a poros úttest, továbbá az UV-tól sem kell tartani...


Én allergiás vagyok, amióta ennyire leszrják a mezőgazdaságot és mindenhol csk a gaz nő, de a 65 éves apám is az lett az elmúlt 4 évben, szóval semmi köze ennek a hajlamokhoz meg a genetikához meg amivel etetik az embert...

2011. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz de jobb lenen ha a szabadban futnál, bicikliznél...
2011. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:
gáznak nem gáz mert legalább mozog nem úgy mint sok más lány,de ha jó idő van és biciklid is van akkor mehetnél a természetbe az legalább ingyen van nem kell bérlet jó drágán
2011. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem gáz :)
2011. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. véleményét adom. bennt klimatizált, tisztított (?) a levegő. mondjuk veszélyelemzés összetett dolog.

de edzeni meg kell, innentől Te csak rátaláltál egy jó stílusra, az edzőtermi edzésre. később jól fog az jönni, szerencsével okos emberekkel találkozhatsz ott (életmód, edzés táplálkozás témában informáltakra gondolok)

2011. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TOMAtm ***** válasza:
mi a gáz abban hogy valaki sportol?nézd meg a mai fiatalokat 200 métert nem birnak lefutni mert egész nap a gép előtt döglenek.
2011. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legfeljebb hamarabb rákapsz a szex mindenkivel-re
2011. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem. de én futni meg biciklizni nem járok kondiba. télen is kint futok. azóta erősebb is a szervezetem, és már nem fázom meg könnyen
2011. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetesen nem csak ezekre gondoltam,csak beírtam egy példát. Csak azért kérdeztem, mert mondtam valakinek és kiröhögött,hogy milyen gáz...Csak kiváncsi voltam,hogy ha egy felnőtt meglát egy gyereket akkor mit szól hozzá.Amúgy eddig jártam sportolni,de elköltözik az intézmény,így is baromi sok órám van,így nem érnék oda,ezért döntöttem edzőterem mellett.
2011. aug. 21. 20:53
 10/13 A kérdező kommentje:
(szüleim nem engednek egyedül futni,biciklizni nem tudok télen...)
2011. aug. 21. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!