Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? :D (blablabla)

Mit sportoljak? :D (blablabla)

Figyelt kérdés
De komolyan. Olyan kéne, amit nem unok meg két hónap után, és jó. Meg, jól hangozzon. :D Mármint, ez egy igen bonyolult és összetett érzés, de egy sportnak teljesítenie kell ezt is. :)
2011. aug. 23. 01:35
1 2
 1/18 anonim válasza:
Úszás...sose lehet megunni, de lehet nem hangzik olyan jól :D amúgymeg sportolj olyat ami neked jól esik!
2011. aug. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
szerintem ha azt mondod Kenus vagyok! jól hangzik szóval kenuzz! és nem lehet ráunni 3 év mire jól megtanulod :)
2011. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jéghoki :D
2011. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az elég jól hangzik.ha mondod,h "fekete öves

Kyokushin Kai Karate-s vagyok".

2011. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó hát jól hangozzon gyere Thai boxolni tök jól hangzik ezt mondani csak ha eyszer kiütnek eléggé elveszi az ember kedvét szóval, ez nagyon bénán hangzik hogy " hangzon jól"
2011. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, hogy bénán hangzik hogy hangozzon jól, de az meg majd jól hangzik, hogyha olyat fogok sportolni, ami majd jól hangzik.
2011. aug. 24. 20:28
 7/18 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jó, de most komolyan. :D Néha járok úszni, de az különösebben nem fogott meg. :D

A jéghokival meg az a gáz, hogy ott korizni kell, és korizás közben rohadtul fáj a bokám.:S

A kenu nem rossz.

2011. aug. 25. 19:31
 9/18 anonim ***** válasza:

a hokis vagyok,lehet h a kori nyomja a bokád :/

nekemis baj volt vele az elején de vagy megszoktam a korit vagy a zokni nyomta.vagy lehet h a nadrág amit betűrtem a koriba xd

de amúgy az a fontos h jól érezd magad miközbe azt a sportot űzöd és szívesen menj edzeni nem pedig az h jó hangzása legyen oO

2011. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze, ezért írtam, hogy ne unjam meg két hónap után. :D például teniszezni pont két hónapig teniszeztem, de meguntam. Naszóval... a hangzása meg fontos. :D
2011. aug. 27. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!