Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sporttal el lehet tüntetni a...

Sporttal el lehet tüntetni a melleket, úgy, hogy izmos, vagy lapos legyen? T

Figyelt kérdés

Már fogytam sokat fogyókúrával, és kevés sporttal. Már fogytam a lehető legtöbb helyről, de maradt kis zsír a mellemen, meg a hasamon. Ami férfiként elég gáz.

Fogynom már nem nagyon kélne, mert már elég sovány lettem, csak a hasam, emg a mellemen maradt egy kis zsír.

Azt mondták sportoljak, és majd eltűnik.

De, ez mennyire igaz?

Mondta valaki, hogy szír az zsír szövet izom, az izomszövet, és hiába csinálok felüléseket, meg fekvőtámaszt, nem fog izmos lenni a hasam, se a mellem.

Ez igaz? Akkor hiába csinálok fekvőtámaszokat, felüléseket, meg hasonlókat, nem fog eltűnni onnan a zsír?


2011. aug. 23. 08:27
 1/2 anonim válasza:

Hasról nagyon nehéz eltüntetni a zsírt, de nem lehetetlen, viszont fenntartani kemény dolog lesz:)ahhoz a kajára is figyelni kell. Felülésektől valóban nem fog eltűnni róla a zsír, csak alatta izmosodsz. Viszont futással, biciklivel le tudod égetni magadról a zsírt.


A mell az könnyebb kérdés, fekvenyomások, kifejezetten mellre irányuló gyakorlatok segítenek célzottan levinni onnan is a zsírt (meg a már említett futás) és ha ott építesz izmot, utána már nehezebb visszazsírosítani, mint a hasat.

A hassal az a baj, hogy , pláne férfiként, elsőként rögtön oda megy minden. Mellre csak soká, ha már egyszer jól megcsináltad.

Szerintem a szép mellizomhoz mindenképpen szükséges lesz valami kiegészítő dolog, súlyzó és fekpad, de a fekvőtámasz és társai sem fognak ártani.

2011. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:
A zsír fogyókúrás diétával tűnik el.Ha nem akarsz tovább fogyni akkor kezdj el tömegnövelő étrend mellet kondizni.Ha megnöveled a mellizmod változik majd az alakja és úgy lehet hogy tetszeni fog.De persze ne csak mellre edz hanem mindenre.Ha pedig úgy sem fog tetszeni akkor majd egy idő után megint csinálsz egy fogydiétát és akkor már nem csak hogy eltünteted a felesleget de legalább jobban is fogsz kinézni az épített izom miatt.
2011. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!