Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki diéta...

Van itt olyan, aki diéta nélkül, csak sporttal fogyott?

Figyelt kérdés
4-5 kilót szeretnék leadni. De a diétáknak nem vagyok a híve, főleg azért mert ha abbahagynám a diétát, akkor visszahíznám.
2011. okt. 4. 10:23
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

ha a sport abbahagyod akkor nem fogsz vissza hízni?


a diéta szó jelentése:céltudatosan szabályzott étrend


te a fogyókúrás diétáról beszélsz.

ha elérted a kívánt súlyt akkor átállsz a fogyókúrás diétáról egy olyanra amitől nem fogsz vissza hízni,ilyen egyszerű

2011. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha többer égec el mint amenyit megeszel akkor lesz fogyás:)
2011. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én nem akarom egész életemben kerülni a cukrot meg a szénhidrátot, akkor inkább maradjak kövér :) azért érdekelnek a tapasztalatok a sport általi fogyásról, mert hátha mégis van olyan, akinek sikerült.
2011. okt. 4. 11:02
 4/13 anonim válasza:
Kb 80%-ban számít, hogy mit eszel és csak 20% a mozgás. csak sportal fogsz valamennyit fogyni, de nem számottevő, ha az étkezési szokásaidat nem változtatod meg.
2011. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Persze, hogy lehet! Csak hosszabb ideig tart. Ha nem direkt hizlaló kajákat eszel, hanem a normális hétköznapi étkezésedet folytatod, és emellett hetente minimum 3x sportolsz, akkor simán fogyni fogsz, bár lehet lassabban.

Nekem 1 év alatt 10 kiló lement régen így!

2011. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

11:27 megkérdezhetem h mit sportoltál?


amúgy én most se eszek mértéktelenül, csak sajnos sok ülőmunkát kell végeznem, szerintem ezért rakódik rám. viszont a sok sport miatt nem tudok nagyon keveset enni

2011. okt. 4. 11:30
 7/13 anonim válasza:
Elkezdtem kyokushin-karatézni :)
2011. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mondjuk a kyo nem épp egy ilyen kis Rubint Rékázás..

ennek ellenére is van kövér karatés, akkor is hízó van, ha többet eszel mint amennyi szükséges, tök mindegy milyen aktívan mozogsz.

2011. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
gugliba-kalóriadeficit fogalma
2011. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szerintem a kettő együtt hatásos!Januárban szültem a második kisfiamat,3 hónapig szopizott,majd április középén kezdtem az életmód váltásom!Sajna én mindkét gyerekemmel közel 30 kilót híztam úgyhogy nem volt piskóta 2-szer is ennyit leadni...Szóval!Ha ésszel adsz le 5 kilót,a heti 1 kg a normális,akkor az biztos nem fog visszajönni,ehhez megfelelő étrendet alakítasz ki...bár én helyedbe kerülném a cukros dolgokat,a pékárukat,süteményeket,tésztát és társait!

Egyet értek azzal,hogy 80%-ban a kaja és 20%-ban a mozgás tesz sikeressé egy fogyókúrát.

Én miután leadtam azt a huszon x kilót,azután álltam neki újból az edzésnek.Azóta heti 3-szor aerobicozom,2-szer súlyzós edzés,2 pihi nap,de akkor se mert a 2 fiam edzésbe tart!!Napi 5-szöri étkezés,amit ne úgy érts,hogy 5-ször teli pakolom a tányért és degeszre eszem magam,hanem a reggeli és az ebéd számít fő étkezésnek:a reggeli az legyen bőséges,az ebéd már valamivel visszafogottabb!

Tízórai:gyümölcs:alma,banán,szőlő...

uzsonna:joghurt,zabkorpával,búzakorpával vagy búzacsírával

vacsi:Szelet csirkemell vagy hal(természetesen nem rántva)zöldség körettel,de ha édesre vágysz este nem kell mindenről lemondani.Én van,hogy este megiszok egy fehérje turmixot,csokisat,karamellásat vagy epreset...

És természetesen napi 2-3 liter folyadék(ásványvíz,zöld tea,semmi cukros lötyi!!!)minimum!!!

ezzel a modszerrel én sosem voltam,vagyok éhes,pörög tőle az anyagcsere és gyorsabb a fogyás is!!!

87 kilóról fogytam le 65 kilóra.és most már izmosodok is!:)

2011. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!