Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi ez az őrület a lányoktól a...

Mi ez az őrület a lányoktól a focisták felé?

Figyelt kérdés
nem értem ,,meg azt se ahogy a legtöbb focista miért ilyen divatember feeling égnek állított hajjal izompólóba amibe persze elveszik mély ülepes gatyával nyakláncokkal és karkötőkel meg egyéb ki egészítőkel ráadásul ismerek egy párat és akkora arcuk van pedig a kapu mellé lövik a labdát 10 méterrel .ráadásul semmi testük kis vézna gyerekek akik általába alpári módon viselkednek ez vidéken van így ahol én lakom én most csak az iteni csapatról beszéltem mert őket ismerem nem bántásként írom a focival mint sportal semmi bajom nagyon is jó sport de nem értem hogy nálunk mért a tahók üzik
2011. aug. 23. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már a tudásukkal nem tudják magukra felhívni a figyelmet, hát legalább ilyen módonpróbálják.
2011. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Offthewall ***** válasza:
nálunk is ez van Bp-n. azon vitatkoznak, hogy az xy adidas cipő jobb-e a nikenál, de nem ám sima 15 ezres csuka hanem névre szóló meg apám f.sza közbe megye 1be játszanak max. ami röhej... 99%ukat lefocizom röhögve, pedig az én a gyurma. egyébként a maradék 1% aki tehetséges az nem annyira páva általába, alázatos stb.
2011. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ahha az igaz hogy aki tehetséges az hál istennek nem ilyen álatlába
2011. aug. 23. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:

van egy csomó focista ismerősöm, és bár némelyik iszonyat ostoba, meg van közöttük néhány nagyképű barom is, általában véve sokkal normálisabbak a magyar átlagnál. imádok velük bulizni, nagyon jó társaság.


a csajoknak meg mindig is bejöttek a sportolók. sokáig bírják az ágyban :D A focisták meg azért meg is vannak fizetve rendesen, ez is bejön a csajoknak.

2011. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 °:Amigo:° ***** válasza:
100%

Mert a buta szőke pics@ egy szinten van agyilag az agyatlan paraszt focistával, így nem zavarja az egyiket a másik ostobasága.

Én nem vagyok egy atomtudós, de egy ilyen luvnyától úgy menekülnék el 2 perc után, mint ha leprás lenne.


Mindenki olyan partnert választ, ami tükrözi a saját színvonalát, ennyi...

2011. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én alapból nem szeretem a focit, a focista pasikat meg ki nem állhatom! Az a mentalitás, az a stílus, kinézet... Ha csak focista pasik léteznének, inkább maradnék egyedül! Mint mindig: tisztelet a kivételnek!
2011. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ✮ʝօк&# ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van :) Minap voltam meccsen, ahol velem egykorú (15-16 éves) gyerekektől 18-19 ig játszodtak.

Nagyvárosból jöttek ki hozzánk játszani. Gondosan belőtt séró,izompoló,(izom nincs csak izompoló) jellemzi őket, de 90%-a még egy szabályos fekvőtámaszra sem volt képes.

Na igen. Persze csajok is nézték a meccset, ezek meg félmeztelenül melegítettek, nehogy melegük legyen.Kockás a hasuk, de csontsoványok, melegítés közben meg a Mercurial cipőjüket bámulják és vigyorognak :) utána meg jól kikaptak. Az ilyeneket csak a hülye p*csák szeretik, mert azt gondolják viszik majd valamire focival.(99%-uk 20 éves kora után labdába sem rúg), az értelmes lányok kicsit jobban megválogatják kivel mennek egyfelé :)

2011. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TOMAtm ***** válasza:
100%

tahók mindenhol vannak.mondjuk a focisták közt többen, és g*cire el is vannak szállva maguktól,de ez engem nem zavar simán fellökdösöm meg legyúrom őket ha bulizom :)

Amúgy valóban a bénaságukhoz képest nagyon jól meg vannak fizetve,ha hoznának valamilyen szintet nem szólnék egy szót sem,de meg lehet nézni hol tart a magyar foci.a kézis lányainknak maguknak kell fizetni a repjegyet ha az olimpiára el szeretnének jutni,ezeknek meg megyei 2ben van 200Ks fizetésük,csak aztnem tudom honnan,mikor senki nem jár már meccsre.gondolom jó a támogatási rendszer a sportban.

2011. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is rühellem az ilyen kis girnyó focistákat! Az az igazság egyedül elverek pusztakézzel 10 ilyen lényt. A másik pedig a kosarasok, mindegyik NBA sztárnak képzeli magát!


Késes Krisz

2011. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A magyar focistákat nem is tekintem focistának.

Akik nagy bajnokságokban játszanak(spanyol, angol, német), na ők focisták. De kis részük magyar.

Én nem a külsejük miatt szeretem őket, hanem a mutatott teljesítmény miatt. 23/L (focibu.zi:D)

2011. nov. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!